Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+17 partides des de 2026-09-01
Partides · 782Victòries · 353Taules · 118Derrotes · 311Estàndard · 702Ràpid · 80Blanques · 394Negres · 388
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 782 | 353 45,1% | 118 15,1% | 311 39,8% |
| Total · blanques | 394 | 199 50,5% | 67 17,0% | 128 32,5% |
| Total · negres | 388 | 154 39,7% | 51 13,1% | 183 47,2% |
| Estàndard | 702 | 319 45,4% | 105 15,0% | 278 39,6% |
| Estàndard · blanques | 354 | 180 50,9% | 60 17,0% | 114 32,2% |
| Estàndard · negres | 348 | 139 39,9% | 45 12,9% | 164 47,1% |
| Ràpid | 80 | 34 42,5% | 13 16,3% | 33 41,3% |
| Ràpid · blanques | 40 | 19 47,5% | 7 17,5% | 14 35,0% |
| Ràpid · negres | 40 | 15 37,5% | 6 15,0% | 19 47,5% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 765Victòries · 343Taules · 115Derrotes · 307Estàndard · 685Ràpid · 80Blanques · 384Negres · 381
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 765 | 343 44,8% | 115 15,0% | 307 40,1% |
| Total · blanques | 384 | 195 50,8% | 64 16,7% | 125 32,6% |
| Total · negres | 381 | 148 38,9% | 51 13,4% | 182 47,8% |
| Estàndard | 685 | 309 45,1% | 102 14,9% | 274 40,0% |
| Estàndard · blanques | 344 | 176 51,2% | 57 16,6% | 111 32,3% |
| Estàndard · negres | 341 | 133 39,0% | 45 13,2% | 163 47,8% |
| Ràpid | 80 | 34 42,5% | 13 16,3% | 33 41,3% |
| Ràpid · blanques | 40 | 19 47,5% | 7 17,5% | 14 35,0% |
| Ràpid · negres | 40 | 15 37,5% | 6 15,0% | 19 47,5% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 757Victòries · 338Taules · 114Derrotes · 305Estàndard · 677Ràpid · 80Blanques · 380Negres · 377
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 757 | 338 44,7% | 114 15,1% | 305 40,3% |
| Total · blanques | 380 | 193 50,8% | 63 16,6% | 124 32,6% |
| Total · negres | 377 | 145 38,5% | 51 13,5% | 181 48,0% |
| Estàndard | 677 | 304 44,9% | 101 14,9% | 272 40,2% |
| Estàndard · blanques | 340 | 174 51,2% | 56 16,5% | 110 32,4% |
| Estàndard · negres | 337 | 130 38,6% | 45 13,4% | 162 48,1% |
| Ràpid | 80 | 34 42,5% | 13 16,3% | 33 41,3% |
| Ràpid · blanques | 40 | 19 47,5% | 7 17,5% | 14 35,0% |
| Ràpid · negres | 40 | 15 37,5% | 6 15,0% | 19 47,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 748Victòries · 334Taules · 112Derrotes · 302Estàndard · 668Ràpid · 80Blanques · 376Negres · 372
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 748 | 334 44,7% | 112 15,0% | 302 40,4% |
| Total · blanques | 376 | 191 50,8% | 61 16,2% | 124 33,0% |
| Total · negres | 372 | 143 38,4% | 51 13,7% | 178 47,9% |
| Estàndard | 668 | 300 44,9% | 99 14,8% | 269 40,3% |
| Estàndard · blanques | 336 | 172 51,2% | 54 16,1% | 110 32,7% |
| Estàndard · negres | 332 | 128 38,6% | 45 13,6% | 159 47,9% |
| Ràpid | 80 | 34 42,5% | 13 16,3% | 33 41,3% |
| Ràpid · blanques | 40 | 19 47,5% | 7 17,5% | 14 35,0% |
| Ràpid · negres | 40 | 15 37,5% | 6 15,0% | 19 47,5% |
