Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 325Victòries · 144Taules · 52Derrotes · 129Estàndard · 300Ràpid · 25Blanques · 165Negres · 160
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 325 | 144 44,3% | 52 16,0% | 129 39,7% |
| Total · blanques | 165 | 83 50,3% | 23 13,9% | 59 35,8% |
| Total · negres | 160 | 61 38,1% | 29 18,1% | 70 43,8% |
| Estàndard | 300 | 133 44,3% | 52 17,3% | 115 38,3% |
| Estàndard · blanques | 151 | 77 51,0% | 23 15,2% | 51 33,8% |
| Estàndard · negres | 149 | 56 37,6% | 29 19,5% | 64 43,0% |
| Ràpid | 25 | 11 44,0% | 0 0,0% | 14 56,0% |
| Ràpid · blanques | 14 | 6 42,9% | 0 0,0% | 8 57,1% |
| Ràpid · negres | 11 | 5 45,5% | 0 0,0% | 6 54,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 315Victòries · 139Taules · 52Derrotes · 124Estàndard · 290Ràpid · 25Blanques · 160Negres · 155
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 315 | 139 44,1% | 52 16,5% | 124 39,4% |
| Total · blanques | 160 | 80 50,0% | 23 14,4% | 57 35,6% |
| Total · negres | 155 | 59 38,1% | 29 18,7% | 67 43,2% |
| Estàndard | 290 | 128 44,1% | 52 17,9% | 110 37,9% |
| Estàndard · blanques | 146 | 74 50,7% | 23 15,8% | 49 33,6% |
| Estàndard · negres | 144 | 54 37,5% | 29 20,1% | 61 42,4% |
| Ràpid | 25 | 11 44,0% | 0 0,0% | 14 56,0% |
| Ràpid · blanques | 14 | 6 42,9% | 0 0,0% | 8 57,1% |
| Ràpid · negres | 11 | 5 45,5% | 0 0,0% | 6 54,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 315Victòries · 139Taules · 52Derrotes · 124Estàndard · 290Ràpid · 25Blanques · 160Negres · 155
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 315 | 139 44,1% | 52 16,5% | 124 39,4% |
| Total · blanques | 160 | 80 50,0% | 23 14,4% | 57 35,6% |
| Total · negres | 155 | 59 38,1% | 29 18,7% | 67 43,2% |
| Estàndard | 290 | 128 44,1% | 52 17,9% | 110 37,9% |
| Estàndard · blanques | 146 | 74 50,7% | 23 15,8% | 49 33,6% |
| Estàndard · negres | 144 | 54 37,5% | 29 20,1% | 61 42,4% |
| Ràpid | 25 | 11 44,0% | 0 0,0% | 14 56,0% |
| Ràpid · blanques | 14 | 6 42,9% | 0 0,0% | 8 57,1% |
| Ràpid · negres | 11 | 5 45,5% | 0 0,0% | 6 54,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 315Victòries · 139Taules · 52Derrotes · 124Estàndard · 290Ràpid · 25Blanques · 160Negres · 155
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 315 | 139 44,1% | 52 16,5% | 124 39,4% |
| Total · blanques | 160 | 80 50,0% | 23 14,4% | 57 35,6% |
| Total · negres | 155 | 59 38,1% | 29 18,7% | 67 43,2% |
| Estàndard | 290 | 128 44,1% | 52 17,9% | 110 37,9% |
| Estàndard · blanques | 146 | 74 50,7% | 23 15,8% | 49 33,6% |
| Estàndard · negres | 144 | 54 37,5% | 29 20,1% | 61 42,4% |
| Ràpid | 25 | 11 44,0% | 0 0,0% | 14 56,0% |
| Ràpid · blanques | 14 | 6 42,9% | 0 0,0% | 8 57,1% |
| Ràpid · negres | 11 | 5 45,5% | 0 0,0% | 6 54,6% |
