Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 295Victòries · 113Taules · 66Derrotes · 116Estàndard · 295Ràpid · 0Blanques · 151Negres · 144
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 295 | 113 38,3% | 66 22,4% | 116 39,3% |
| Total · blanques | 151 | 61 40,4% | 33 21,9% | 57 37,8% |
| Total · negres | 144 | 52 36,1% | 33 22,9% | 59 41,0% |
| Estàndard | 295 | 113 38,3% | 66 22,4% | 116 39,3% |
| Estàndard · blanques | 151 | 61 40,4% | 33 21,9% | 57 37,8% |
| Estàndard · negres | 144 | 52 36,1% | 33 22,9% | 59 41,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 285Victòries · 110Taules · 65Derrotes · 110Estàndard · 285Ràpid · 0Blanques · 146Negres · 139
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 285 | 110 38,6% | 65 22,8% | 110 38,6% |
| Total · blanques | 146 | 60 41,1% | 32 21,9% | 54 37,0% |
| Total · negres | 139 | 50 36,0% | 33 23,7% | 56 40,3% |
| Estàndard | 285 | 110 38,6% | 65 22,8% | 110 38,6% |
| Estàndard · blanques | 146 | 60 41,1% | 32 21,9% | 54 37,0% |
| Estàndard · negres | 139 | 50 36,0% | 33 23,7% | 56 40,3% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 285Victòries · 110Taules · 65Derrotes · 110Estàndard · 285Ràpid · 0Blanques · 146Negres · 139
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 285 | 110 38,6% | 65 22,8% | 110 38,6% |
| Total · blanques | 146 | 60 41,1% | 32 21,9% | 54 37,0% |
| Total · negres | 139 | 50 36,0% | 33 23,7% | 56 40,3% |
| Estàndard | 285 | 110 38,6% | 65 22,8% | 110 38,6% |
| Estàndard · blanques | 146 | 60 41,1% | 32 21,9% | 54 37,0% |
| Estàndard · negres | 139 | 50 36,0% | 33 23,7% | 56 40,3% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 285Victòries · 110Taules · 65Derrotes · 110Estàndard · 285Ràpid · 0Blanques · 146Negres · 139
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 285 | 110 38,6% | 65 22,8% | 110 38,6% |
| Total · blanques | 146 | 60 41,1% | 32 21,9% | 54 37,0% |
| Total · negres | 139 | 50 36,0% | 33 23,7% | 56 40,3% |
| Estàndard | 285 | 110 38,6% | 65 22,8% | 110 38,6% |
| Estàndard · blanques | 146 | 60 41,1% | 32 21,9% | 54 37,0% |
| Estàndard · negres | 139 | 50 36,0% | 33 23,7% | 56 40,3% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
