Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 804Victòries · 344Taules · 183Derrotes · 277Estàndard · 698Ràpid · 106Blanques · 388Negres · 416
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 804 | 344 42,8% | 183 22,8% | 277 34,5% |
| Total · blanques | 388 | 179 46,1% | 87 22,4% | 122 31,4% |
| Total · negres | 416 | 165 39,7% | 96 23,1% | 155 37,3% |
| Estàndard | 698 | 298 42,7% | 162 23,2% | 238 34,1% |
| Estàndard · blanques | 336 | 160 47,6% | 72 21,4% | 104 31,0% |
| Estàndard · negres | 362 | 138 38,1% | 90 24,9% | 134 37,0% |
| Ràpid | 106 | 46 43,4% | 21 19,8% | 39 36,8% |
| Ràpid · blanques | 52 | 19 36,5% | 15 28,9% | 18 34,6% |
| Ràpid · negres | 54 | 27 50,0% | 6 11,1% | 21 38,9% |
Captura 2026-09-01
+6 partides des de 2026-08-01
Partides · 798Victòries · 341Taules · 182Derrotes · 275Estàndard · 692Ràpid · 106Blanques · 385Negres · 413
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 798 | 341 42,7% | 182 22,8% | 275 34,5% |
| Total · blanques | 385 | 177 46,0% | 86 22,3% | 122 31,7% |
| Total · negres | 413 | 164 39,7% | 96 23,2% | 153 37,1% |
| Estàndard | 692 | 295 42,6% | 161 23,3% | 236 34,1% |
| Estàndard · blanques | 333 | 158 47,5% | 71 21,3% | 104 31,2% |
| Estàndard · negres | 359 | 137 38,2% | 90 25,1% | 132 36,8% |
| Ràpid | 106 | 46 43,4% | 21 19,8% | 39 36,8% |
| Ràpid · blanques | 52 | 19 36,5% | 15 28,9% | 18 34,6% |
| Ràpid · negres | 54 | 27 50,0% | 6 11,1% | 21 38,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 792Victòries · 341Taules · 180Derrotes · 271Estàndard · 686Ràpid · 106Blanques · 382Negres · 410
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 792 | 341 43,1% | 180 22,7% | 271 34,2% |
| Total · blanques | 382 | 177 46,3% | 85 22,3% | 120 31,4% |
| Total · negres | 410 | 164 40,0% | 95 23,2% | 151 36,8% |
| Estàndard | 686 | 295 43,0% | 159 23,2% | 232 33,8% |
| Estàndard · blanques | 330 | 158 47,9% | 70 21,2% | 102 30,9% |
| Estàndard · negres | 356 | 137 38,5% | 89 25,0% | 130 36,5% |
| Ràpid | 106 | 46 43,4% | 21 19,8% | 39 36,8% |
| Ràpid · blanques | 52 | 19 36,5% | 15 28,9% | 18 34,6% |
| Ràpid · negres | 54 | 27 50,0% | 6 11,1% | 21 38,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 792Victòries · 341Taules · 180Derrotes · 271Estàndard · 686Ràpid · 106Blanques · 382Negres · 410
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 792 | 341 43,1% | 180 22,7% | 271 34,2% |
| Total · blanques | 382 | 177 46,3% | 85 22,3% | 120 31,4% |
| Total · negres | 410 | 164 40,0% | 95 23,2% | 151 36,8% |
| Estàndard | 686 | 295 43,0% | 159 23,2% | 232 33,8% |
| Estàndard · blanques | 330 | 158 47,9% | 70 21,2% | 102 30,9% |
| Estàndard · negres | 356 | 137 38,5% | 89 25,0% | 130 36,5% |
| Ràpid | 106 | 46 43,4% | 21 19,8% | 39 36,8% |
| Ràpid · blanques | 52 | 19 36,5% | 15 28,9% | 18 34,6% |
| Ràpid · negres | 54 | 27 50,0% | 6 11,1% | 21 38,9% |
