Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 84Victòries · 23Taules · 8Derrotes · 53Estàndard · 37Ràpid · 47Blanques · 41Negres · 43
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 84 | 23 27,4% | 8 9,5% | 53 63,1% |
| Total · blanques | 41 | 13 31,7% | 3 7,3% | 25 61,0% |
| Total · negres | 43 | 10 23,3% | 5 11,6% | 28 65,1% |
| Estàndard | 37 | 8 21,6% | 7 18,9% | 22 59,5% |
| Estàndard · blanques | 18 | 3 16,7% | 3 16,7% | 12 66,7% |
| Estàndard · negres | 19 | 5 26,3% | 4 21,1% | 10 52,6% |
| Ràpid | 47 | 15 31,9% | 1 2,1% | 31 66,0% |
| Ràpid · blanques | 23 | 10 43,5% | 0 0,0% | 13 56,5% |
| Ràpid · negres | 24 | 5 20,8% | 1 4,2% | 18 75,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 75Victòries · 20Taules · 5Derrotes · 50Estàndard · 28Ràpid · 47Blanques · 36Negres · 39
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 75 | 20 26,7% | 5 6,7% | 50 66,7% |
| Total · blanques | 36 | 11 30,6% | 1 2,8% | 24 66,7% |
| Total · negres | 39 | 9 23,1% | 4 10,3% | 26 66,7% |
| Estàndard | 28 | 5 17,9% | 4 14,3% | 19 67,9% |
| Estàndard · blanques | 13 | 1 7,7% | 1 7,7% | 11 84,6% |
| Estàndard · negres | 15 | 4 26,7% | 3 20,0% | 8 53,3% |
| Ràpid | 47 | 15 31,9% | 1 2,1% | 31 66,0% |
| Ràpid · blanques | 23 | 10 43,5% | 0 0,0% | 13 56,5% |
| Ràpid · negres | 24 | 5 20,8% | 1 4,2% | 18 75,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 75Victòries · 20Taules · 5Derrotes · 50Estàndard · 28Ràpid · 47Blanques · 36Negres · 39
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 75 | 20 26,7% | 5 6,7% | 50 66,7% |
| Total · blanques | 36 | 11 30,6% | 1 2,8% | 24 66,7% |
| Total · negres | 39 | 9 23,1% | 4 10,3% | 26 66,7% |
| Estàndard | 28 | 5 17,9% | 4 14,3% | 19 67,9% |
| Estàndard · blanques | 13 | 1 7,7% | 1 7,7% | 11 84,6% |
| Estàndard · negres | 15 | 4 26,7% | 3 20,0% | 8 53,3% |
| Ràpid | 47 | 15 31,9% | 1 2,1% | 31 66,0% |
| Ràpid · blanques | 23 | 10 43,5% | 0 0,0% | 13 56,5% |
| Ràpid · negres | 24 | 5 20,8% | 1 4,2% | 18 75,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 75Victòries · 20Taules · 5Derrotes · 50Estàndard · 28Ràpid · 47Blanques · 36Negres · 39
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 75 | 20 26,7% | 5 6,7% | 50 66,7% |
| Total · blanques | 36 | 11 30,6% | 1 2,8% | 24 66,7% |
| Total · negres | 39 | 9 23,1% | 4 10,3% | 26 66,7% |
| Estàndard | 28 | 5 17,9% | 4 14,3% | 19 67,9% |
| Estàndard · blanques | 13 | 1 7,7% | 1 7,7% | 11 84,6% |
| Estàndard · negres | 15 | 4 26,7% | 3 20,0% | 8 53,3% |
| Ràpid | 47 | 15 31,9% | 1 2,1% | 31 66,0% |
| Ràpid · blanques | 23 | 10 43,5% | 0 0,0% | 13 56,5% |
| Ràpid · negres | 24 | 5 20,8% | 1 4,2% | 18 75,0% |
