Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 41Victòries · 14Taules · 6Derrotes · 21Estàndard · 41Ràpid · 0Blanques · 20Negres · 21
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 41 | 14 34,2% | 6 14,6% | 21 51,2% |
| Total · blanques | 20 | 6 30,0% | 3 15,0% | 11 55,0% |
| Total · negres | 21 | 8 38,1% | 3 14,3% | 10 47,6% |
| Estàndard | 41 | 14 34,2% | 6 14,6% | 21 51,2% |
| Estàndard · blanques | 20 | 6 30,0% | 3 15,0% | 11 55,0% |
| Estàndard · negres | 21 | 8 38,1% | 3 14,3% | 10 47,6% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 33Victòries · 10Taules · 4Derrotes · 19Estàndard · 33Ràpid · 0Blanques · 16Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 33 | 10 30,3% | 4 12,1% | 19 57,6% |
| Total · blanques | 16 | 5 31,3% | 1 6,3% | 10 62,5% |
| Total · negres | 17 | 5 29,4% | 3 17,7% | 9 52,9% |
| Estàndard | 33 | 10 30,3% | 4 12,1% | 19 57,6% |
| Estàndard · blanques | 16 | 5 31,3% | 1 6,3% | 10 62,5% |
| Estàndard · negres | 17 | 5 29,4% | 3 17,7% | 9 52,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 33Victòries · 10Taules · 4Derrotes · 19Estàndard · 33Ràpid · 0Blanques · 16Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 33 | 10 30,3% | 4 12,1% | 19 57,6% |
| Total · blanques | 16 | 5 31,3% | 1 6,3% | 10 62,5% |
| Total · negres | 17 | 5 29,4% | 3 17,7% | 9 52,9% |
| Estàndard | 33 | 10 30,3% | 4 12,1% | 19 57,6% |
| Estàndard · blanques | 16 | 5 31,3% | 1 6,3% | 10 62,5% |
| Estàndard · negres | 17 | 5 29,4% | 3 17,7% | 9 52,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 33Victòries · 10Taules · 4Derrotes · 19Estàndard · 33Ràpid · 0Blanques · 16Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 33 | 10 30,3% | 4 12,1% | 19 57,6% |
| Total · blanques | 16 | 5 31,3% | 1 6,3% | 10 62,5% |
| Total · negres | 17 | 5 29,4% | 3 17,7% | 9 52,9% |
| Estàndard | 33 | 10 30,3% | 4 12,1% | 19 57,6% |
| Estàndard · blanques | 16 | 5 31,3% | 1 6,3% | 10 62,5% |
| Estàndard · negres | 17 | 5 29,4% | 3 17,7% | 9 52,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
