Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+25 partides des de 2026-09-01
Partides · 516Victòries · 250Taules · 47Derrotes · 219Estàndard · 194Ràpid · 322Blanques · 257Negres · 259
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 516 | 250 48,5% | 47 9,1% | 219 42,4% |
| Total · blanques | 257 | 124 48,3% | 28 10,9% | 105 40,9% |
| Total · negres | 259 | 126 48,7% | 19 7,3% | 114 44,0% |
| Estàndard | 194 | 98 50,5% | 33 17,0% | 63 32,5% |
| Estàndard · blanques | 99 | 51 51,5% | 19 19,2% | 29 29,3% |
| Estàndard · negres | 95 | 47 49,5% | 14 14,7% | 34 35,8% |
| Ràpid | 322 | 152 47,2% | 14 4,4% | 156 48,5% |
| Ràpid · blanques | 158 | 73 46,2% | 9 5,7% | 76 48,1% |
| Ràpid · negres | 164 | 79 48,2% | 5 3,1% | 80 48,8% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 491Victòries · 239Taules · 43Derrotes · 209Estàndard · 185Ràpid · 306Blanques · 245Negres · 246
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 491 | 239 48,7% | 43 8,8% | 209 42,6% |
| Total · blanques | 245 | 118 48,2% | 25 10,2% | 102 41,6% |
| Total · negres | 246 | 121 49,2% | 18 7,3% | 107 43,5% |
| Estàndard | 185 | 96 51,9% | 30 16,2% | 59 31,9% |
| Estàndard · blanques | 94 | 49 52,1% | 17 18,1% | 28 29,8% |
| Estàndard · negres | 91 | 47 51,7% | 13 14,3% | 31 34,1% |
| Ràpid | 306 | 143 46,7% | 13 4,3% | 150 49,0% |
| Ràpid · blanques | 151 | 69 45,7% | 8 5,3% | 74 49,0% |
| Ràpid · negres | 155 | 74 47,7% | 5 3,2% | 76 49,0% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 482Victòries · 235Taules · 43Derrotes · 204Estàndard · 185Ràpid · 297Blanques · 241Negres · 241
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 482 | 235 48,8% | 43 8,9% | 204 42,3% |
| Total · blanques | 241 | 118 49,0% | 25 10,4% | 98 40,7% |
| Total · negres | 241 | 117 48,6% | 18 7,5% | 106 44,0% |
| Estàndard | 185 | 96 51,9% | 30 16,2% | 59 31,9% |
| Estàndard · blanques | 94 | 49 52,1% | 17 18,1% | 28 29,8% |
| Estàndard · negres | 91 | 47 51,7% | 13 14,3% | 31 34,1% |
| Ràpid | 297 | 139 46,8% | 13 4,4% | 145 48,8% |
| Ràpid · blanques | 147 | 69 46,9% | 8 5,4% | 70 47,6% |
| Ràpid · negres | 150 | 70 46,7% | 5 3,3% | 75 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 474Victòries · 231Taules · 42Derrotes · 201Estàndard · 185Ràpid · 289Blanques · 237Negres · 237
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 474 | 231 48,7% | 42 8,9% | 201 42,4% |
| Total · blanques | 237 | 116 49,0% | 24 10,1% | 97 40,9% |
| Total · negres | 237 | 115 48,5% | 18 7,6% | 104 43,9% |
| Estàndard | 185 | 96 51,9% | 30 16,2% | 59 31,9% |
| Estàndard · blanques | 94 | 49 52,1% | 17 18,1% | 28 29,8% |
| Estàndard · negres | 91 | 47 51,7% | 13 14,3% | 31 34,1% |
| Ràpid | 289 | 135 46,7% | 12 4,2% | 142 49,1% |
| Ràpid · blanques | 143 | 67 46,9% | 7 4,9% | 69 48,3% |
| Ràpid · negres | 146 | 68 46,6% | 5 3,4% | 73 50,0% |
