Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+31 partides des de 2026-09-01
Partides · 181Victòries · 93Taules · 20Derrotes · 68Estàndard · 85Ràpid · 96Blanques · 92Negres · 89
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 181 | 93 51,4% | 20 11,1% | 68 37,6% |
| Total · blanques | 92 | 46 50,0% | 11 12,0% | 35 38,0% |
| Total · negres | 89 | 47 52,8% | 9 10,1% | 33 37,1% |
| Estàndard | 85 | 47 55,3% | 10 11,8% | 28 32,9% |
| Estàndard · blanques | 44 | 26 59,1% | 6 13,6% | 12 27,3% |
| Estàndard · negres | 41 | 21 51,2% | 4 9,8% | 16 39,0% |
| Ràpid | 96 | 46 47,9% | 10 10,4% | 40 41,7% |
| Ràpid · blanques | 48 | 20 41,7% | 5 10,4% | 23 47,9% |
| Ràpid · negres | 48 | 26 54,2% | 5 10,4% | 17 35,4% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 150Victòries · 74Taules · 20Derrotes · 56Estàndard · 75Ràpid · 75Blanques · 77Negres · 73
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 150 | 74 49,3% | 20 13,3% | 56 37,3% |
| Total · blanques | 77 | 38 49,4% | 11 14,3% | 28 36,4% |
| Total · negres | 73 | 36 49,3% | 9 12,3% | 28 38,4% |
| Estàndard | 75 | 38 50,7% | 10 13,3% | 27 36,0% |
| Estàndard · blanques | 39 | 22 56,4% | 6 15,4% | 11 28,2% |
| Estàndard · negres | 36 | 16 44,4% | 4 11,1% | 16 44,4% |
| Ràpid | 75 | 36 48,0% | 10 13,3% | 29 38,7% |
| Ràpid · blanques | 38 | 16 42,1% | 5 13,2% | 17 44,7% |
| Ràpid · negres | 37 | 20 54,1% | 5 13,5% | 12 32,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 141Victòries · 69Taules · 20Derrotes · 52Estàndard · 75Ràpid · 66Blanques · 72Negres · 69
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 141 | 69 48,9% | 20 14,2% | 52 36,9% |
| Total · blanques | 72 | 36 50,0% | 11 15,3% | 25 34,7% |
| Total · negres | 69 | 33 47,8% | 9 13,0% | 27 39,1% |
| Estàndard | 75 | 38 50,7% | 10 13,3% | 27 36,0% |
| Estàndard · blanques | 39 | 22 56,4% | 6 15,4% | 11 28,2% |
| Estàndard · negres | 36 | 16 44,4% | 4 11,1% | 16 44,4% |
| Ràpid | 66 | 31 47,0% | 10 15,2% | 25 37,9% |
| Ràpid · blanques | 33 | 14 42,4% | 5 15,2% | 14 42,4% |
| Ràpid · negres | 33 | 17 51,5% | 5 15,2% | 11 33,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 141Victòries · 69Taules · 20Derrotes · 52Estàndard · 75Ràpid · 66Blanques · 72Negres · 69
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 141 | 69 48,9% | 20 14,2% | 52 36,9% |
| Total · blanques | 72 | 36 50,0% | 11 15,3% | 25 34,7% |
| Total · negres | 69 | 33 47,8% | 9 13,0% | 27 39,1% |
| Estàndard | 75 | 38 50,7% | 10 13,3% | 27 36,0% |
| Estàndard · blanques | 39 | 22 56,4% | 6 15,4% | 11 28,2% |
| Estàndard · negres | 36 | 16 44,4% | 4 11,1% | 16 44,4% |
| Ràpid | 66 | 31 47,0% | 10 15,2% | 25 37,9% |
| Ràpid · blanques | 33 | 14 42,4% | 5 15,2% | 14 42,4% |
| Ràpid · negres | 33 | 17 51,5% | 5 15,2% | 11 33,3% |
