Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 135Victòries · 43Taules · 11Derrotes · 81Estàndard · 131Ràpid · 4Blanques · 72Negres · 63
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 135 | 43 31,9% | 11 8,2% | 81 60,0% |
| Total · blanques | 72 | 28 38,9% | 6 8,3% | 38 52,8% |
| Total · negres | 63 | 15 23,8% | 5 7,9% | 43 68,3% |
| Estàndard | 131 | 43 32,8% | 11 8,4% | 77 58,8% |
| Estàndard · blanques | 70 | 28 40,0% | 6 8,6% | 36 51,4% |
| Estàndard · negres | 61 | 15 24,6% | 5 8,2% | 41 67,2% |
| Ràpid | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
| Ràpid · blanques | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
| Ràpid · negres | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 126Victòries · 39Taules · 11Derrotes · 76Estàndard · 122Ràpid · 4Blanques · 67Negres · 59
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 126 | 39 31,0% | 11 8,7% | 76 60,3% |
| Total · blanques | 67 | 26 38,8% | 6 9,0% | 35 52,2% |
| Total · negres | 59 | 13 22,0% | 5 8,5% | 41 69,5% |
| Estàndard | 122 | 39 32,0% | 11 9,0% | 72 59,0% |
| Estàndard · blanques | 65 | 26 40,0% | 6 9,2% | 33 50,8% |
| Estàndard · negres | 57 | 13 22,8% | 5 8,8% | 39 68,4% |
| Ràpid | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
| Ràpid · blanques | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
| Ràpid · negres | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 126Victòries · 39Taules · 11Derrotes · 76Estàndard · 122Ràpid · 4Blanques · 67Negres · 59
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 126 | 39 31,0% | 11 8,7% | 76 60,3% |
| Total · blanques | 67 | 26 38,8% | 6 9,0% | 35 52,2% |
| Total · negres | 59 | 13 22,0% | 5 8,5% | 41 69,5% |
| Estàndard | 122 | 39 32,0% | 11 9,0% | 72 59,0% |
| Estàndard · blanques | 65 | 26 40,0% | 6 9,2% | 33 50,8% |
| Estàndard · negres | 57 | 13 22,8% | 5 8,8% | 39 68,4% |
| Ràpid | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
| Ràpid · blanques | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
| Ràpid · negres | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 126Victòries · 39Taules · 11Derrotes · 76Estàndard · 122Ràpid · 4Blanques · 67Negres · 59
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 126 | 39 31,0% | 11 8,7% | 76 60,3% |
| Total · blanques | 67 | 26 38,8% | 6 9,0% | 35 52,2% |
| Total · negres | 59 | 13 22,0% | 5 8,5% | 41 69,5% |
| Estàndard | 122 | 39 32,0% | 11 9,0% | 72 59,0% |
| Estàndard · blanques | 65 | 26 40,0% | 6 9,2% | 33 50,8% |
| Estàndard · negres | 57 | 13 22,8% | 5 8,8% | 39 68,4% |
| Ràpid | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
| Ràpid · blanques | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
| Ràpid · negres | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
