Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+19 partides des de 2026-09-01
Partides · 89Victòries · 45Taules · 9Derrotes · 35Estàndard · 42Ràpid · 47Blanques · 39Negres · 50
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 89 | 45 50,6% | 9 10,1% | 35 39,3% |
| Total · blanques | 39 | 21 53,9% | 4 10,3% | 14 35,9% |
| Total · negres | 50 | 24 48,0% | 5 10,0% | 21 42,0% |
| Estàndard | 42 | 23 54,8% | 9 21,4% | 10 23,8% |
| Estàndard · blanques | 15 | 10 66,7% | 4 26,7% | 1 6,7% |
| Estàndard · negres | 27 | 13 48,2% | 5 18,5% | 9 33,3% |
| Ràpid | 47 | 22 46,8% | 0 0,0% | 25 53,2% |
| Ràpid · blanques | 24 | 11 45,8% | 0 0,0% | 13 54,2% |
| Ràpid · negres | 23 | 11 47,8% | 0 0,0% | 12 52,2% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 70Victòries · 36Taules · 6Derrotes · 28Estàndard · 32Ràpid · 38Blanques · 29Negres · 41
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 70 | 36 51,4% | 6 8,6% | 28 40,0% |
| Total · blanques | 29 | 16 55,2% | 3 10,3% | 10 34,5% |
| Total · negres | 41 | 20 48,8% | 3 7,3% | 18 43,9% |
| Estàndard | 32 | 16 50,0% | 6 18,8% | 10 31,3% |
| Estàndard · blanques | 10 | 6 60,0% | 3 30,0% | 1 10,0% |
| Estàndard · negres | 22 | 10 45,5% | 3 13,6% | 9 40,9% |
| Ràpid | 38 | 20 52,6% | 0 0,0% | 18 47,4% |
| Ràpid · blanques | 19 | 10 52,6% | 0 0,0% | 9 47,4% |
| Ràpid · negres | 19 | 10 52,6% | 0 0,0% | 9 47,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 70Victòries · 36Taules · 6Derrotes · 28Estàndard · 32Ràpid · 38Blanques · 29Negres · 41
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 70 | 36 51,4% | 6 8,6% | 28 40,0% |
| Total · blanques | 29 | 16 55,2% | 3 10,3% | 10 34,5% |
| Total · negres | 41 | 20 48,8% | 3 7,3% | 18 43,9% |
| Estàndard | 32 | 16 50,0% | 6 18,8% | 10 31,3% |
| Estàndard · blanques | 10 | 6 60,0% | 3 30,0% | 1 10,0% |
| Estàndard · negres | 22 | 10 45,5% | 3 13,6% | 9 40,9% |
| Ràpid | 38 | 20 52,6% | 0 0,0% | 18 47,4% |
| Ràpid · blanques | 19 | 10 52,6% | 0 0,0% | 9 47,4% |
| Ràpid · negres | 19 | 10 52,6% | 0 0,0% | 9 47,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 70Victòries · 36Taules · 6Derrotes · 28Estàndard · 32Ràpid · 38Blanques · 29Negres · 41
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 70 | 36 51,4% | 6 8,6% | 28 40,0% |
| Total · blanques | 29 | 16 55,2% | 3 10,3% | 10 34,5% |
| Total · negres | 41 | 20 48,8% | 3 7,3% | 18 43,9% |
| Estàndard | 32 | 16 50,0% | 6 18,8% | 10 31,3% |
| Estàndard · blanques | 10 | 6 60,0% | 3 30,0% | 1 10,0% |
| Estàndard · negres | 22 | 10 45,5% | 3 13,6% | 9 40,9% |
| Ràpid | 38 | 20 52,6% | 0 0,0% | 18 47,4% |
| Ràpid · blanques | 19 | 10 52,6% | 0 0,0% | 9 47,4% |
| Ràpid · negres | 19 | 10 52,6% | 0 0,0% | 9 47,4% |
