Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+23 partides des de 2026-09-01
Partides · 60Victòries · 30Taules · 2Derrotes · 28Estàndard · 16Ràpid · 44Blanques · 31Negres · 29
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 60 | 30 50,0% | 2 3,3% | 28 46,7% |
| Total · blanques | 31 | 16 51,6% | 0 0,0% | 15 48,4% |
| Total · negres | 29 | 14 48,3% | 2 6,9% | 13 44,8% |
| Estàndard | 16 | 7 43,8% | 1 6,3% | 8 50,0% |
| Estàndard · blanques | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
| Estàndard · negres | 8 | 5 62,5% | 1 12,5% | 2 25,0% |
| Ràpid | 44 | 23 52,3% | 1 2,3% | 20 45,5% |
| Ràpid · blanques | 23 | 14 60,9% | 0 0,0% | 9 39,1% |
| Ràpid · negres | 21 | 9 42,9% | 1 4,8% | 11 52,4% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 37Victòries · 16Taules · 1Derrotes · 20Estàndard · 0Ràpid · 37Blanques · 19Negres · 18
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 37 | 16 43,2% | 1 2,7% | 20 54,1% |
| Total · blanques | 19 | 10 52,6% | 0 0,0% | 9 47,4% |
| Total · negres | 18 | 6 33,3% | 1 5,6% | 11 61,1% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 37 | 16 43,2% | 1 2,7% | 20 54,1% |
| Ràpid · blanques | 19 | 10 52,6% | 0 0,0% | 9 47,4% |
| Ràpid · negres | 18 | 6 33,3% | 1 5,6% | 11 61,1% |
Captura 2026-08-01
+16 partides des de 2026-07-01
Partides · 37Victòries · 16Taules · 1Derrotes · 20Estàndard · 0Ràpid · 37Blanques · 19Negres · 18
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 37 | 16 43,2% | 1 2,7% | 20 54,1% |
| Total · blanques | 19 | 10 52,6% | 0 0,0% | 9 47,4% |
| Total · negres | 18 | 6 33,3% | 1 5,6% | 11 61,1% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 37 | 16 43,2% | 1 2,7% | 20 54,1% |
| Ràpid · blanques | 19 | 10 52,6% | 0 0,0% | 9 47,4% |
| Ràpid · negres | 18 | 6 33,3% | 1 5,6% | 11 61,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 21Victòries · 12Taules · 1Derrotes · 8Estàndard · 0Ràpid · 21Blanques · 11Negres · 10
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 21 | 12 57,1% | 1 4,8% | 8 38,1% |
| Total · blanques | 11 | 8 72,7% | 0 0,0% | 3 27,3% |
| Total · negres | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 21 | 12 57,1% | 1 4,8% | 8 38,1% |
| Ràpid · blanques | 11 | 8 72,7% | 0 0,0% | 3 27,3% |
| Ràpid · negres | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
