Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+28 partides des de 2026-09-01
Partides · 932Victòries · 504Taules · 99Derrotes · 329Estàndard · 382Ràpid · 550Blanques · 462Negres · 470
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 932 | 504 54,1% | 99 10,6% | 329 35,3% |
| Total · blanques | 462 | 276 59,7% | 46 10,0% | 140 30,3% |
| Total · negres | 470 | 228 48,5% | 53 11,3% | 189 40,2% |
| Estàndard | 382 | 189 49,5% | 53 13,9% | 140 36,7% |
| Estàndard · blanques | 198 | 106 53,5% | 26 13,1% | 66 33,3% |
| Estàndard · negres | 184 | 83 45,1% | 27 14,7% | 74 40,2% |
| Ràpid | 550 | 315 57,3% | 46 8,4% | 189 34,4% |
| Ràpid · blanques | 264 | 170 64,4% | 20 7,6% | 74 28,0% |
| Ràpid · negres | 286 | 145 50,7% | 26 9,1% | 115 40,2% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 904Victòries · 487Taules · 98Derrotes · 319Estàndard · 372Ràpid · 532Blanques · 447Negres · 457
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 904 | 487 53,9% | 98 10,8% | 319 35,3% |
| Total · blanques | 447 | 267 59,7% | 45 10,1% | 135 30,2% |
| Total · negres | 457 | 220 48,1% | 53 11,6% | 184 40,3% |
| Estàndard | 372 | 183 49,2% | 53 14,3% | 136 36,6% |
| Estàndard · blanques | 193 | 104 53,9% | 26 13,5% | 63 32,6% |
| Estàndard · negres | 179 | 79 44,1% | 27 15,1% | 73 40,8% |
| Ràpid | 532 | 304 57,1% | 45 8,5% | 183 34,4% |
| Ràpid · blanques | 254 | 163 64,2% | 19 7,5% | 72 28,4% |
| Ràpid · negres | 278 | 141 50,7% | 26 9,4% | 111 39,9% |
Captura 2026-08-01
+18 partides des de 2026-07-01
Partides · 904Victòries · 487Taules · 98Derrotes · 319Estàndard · 372Ràpid · 532Blanques · 447Negres · 457
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 904 | 487 53,9% | 98 10,8% | 319 35,3% |
| Total · blanques | 447 | 267 59,7% | 45 10,1% | 135 30,2% |
| Total · negres | 457 | 220 48,1% | 53 11,6% | 184 40,3% |
| Estàndard | 372 | 183 49,2% | 53 14,3% | 136 36,6% |
| Estàndard · blanques | 193 | 104 53,9% | 26 13,5% | 63 32,6% |
| Estàndard · negres | 179 | 79 44,1% | 27 15,1% | 73 40,8% |
| Ràpid | 532 | 304 57,1% | 45 8,5% | 183 34,4% |
| Ràpid · blanques | 254 | 163 64,2% | 19 7,5% | 72 28,4% |
| Ràpid · negres | 278 | 141 50,7% | 26 9,4% | 111 39,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 886Victòries · 481Taules · 95Derrotes · 310Estàndard · 354Ràpid · 532Blanques · 438Negres · 448
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 886 | 481 54,3% | 95 10,7% | 310 35,0% |
| Total · blanques | 438 | 262 59,8% | 44 10,1% | 132 30,1% |
| Total · negres | 448 | 219 48,9% | 51 11,4% | 178 39,7% |
| Estàndard | 354 | 177 50,0% | 50 14,1% | 127 35,9% |
| Estàndard · blanques | 184 | 99 53,8% | 25 13,6% | 60 32,6% |
| Estàndard · negres | 170 | 78 45,9% | 25 14,7% | 67 39,4% |
| Ràpid | 532 | 304 57,1% | 45 8,5% | 183 34,4% |
| Ràpid · blanques | 254 | 163 64,2% | 19 7,5% | 72 28,4% |
| Ràpid · negres | 278 | 141 50,7% | 26 9,4% | 111 39,9% |
