Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+34 partides des de 2026-09-01
Partides · 1393Victòries · 667Taules · 160Derrotes · 566Estàndard · 635Ràpid · 758Blanques · 697Negres · 696
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1393 | 667 47,9% | 160 11,5% | 566 40,6% |
| Total · blanques | 697 | 341 48,9% | 81 11,6% | 275 39,5% |
| Total · negres | 696 | 326 46,8% | 79 11,4% | 291 41,8% |
| Estàndard | 635 | 295 46,5% | 87 13,7% | 253 39,8% |
| Estàndard · blanques | 318 | 151 47,5% | 44 13,8% | 123 38,7% |
| Estàndard · negres | 317 | 144 45,4% | 43 13,6% | 130 41,0% |
| Ràpid | 758 | 372 49,1% | 73 9,6% | 313 41,3% |
| Ràpid · blanques | 379 | 190 50,1% | 37 9,8% | 152 40,1% |
| Ràpid · negres | 379 | 182 48,0% | 36 9,5% | 161 42,5% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 1359Victòries · 651Taules · 150Derrotes · 558Estàndard · 616Ràpid · 743Blanques · 679Negres · 680
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1359 | 651 47,9% | 150 11,0% | 558 41,1% |
| Total · blanques | 679 | 333 49,0% | 74 10,9% | 272 40,1% |
| Total · negres | 680 | 318 46,8% | 76 11,2% | 286 42,1% |
| Estàndard | 616 | 288 46,8% | 80 13,0% | 248 40,3% |
| Estàndard · blanques | 308 | 148 48,1% | 38 12,3% | 122 39,6% |
| Estàndard · negres | 308 | 140 45,5% | 42 13,6% | 126 40,9% |
| Ràpid | 743 | 363 48,9% | 70 9,4% | 310 41,7% |
| Ràpid · blanques | 371 | 185 49,9% | 36 9,7% | 150 40,4% |
| Ràpid · negres | 372 | 178 47,9% | 34 9,1% | 160 43,0% |
Captura 2026-08-01
+7 partides des de 2026-07-01
Partides · 1359Victòries · 651Taules · 150Derrotes · 558Estàndard · 616Ràpid · 743Blanques · 679Negres · 680
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1359 | 651 47,9% | 150 11,0% | 558 41,1% |
| Total · blanques | 679 | 333 49,0% | 74 10,9% | 272 40,1% |
| Total · negres | 680 | 318 46,8% | 76 11,2% | 286 42,1% |
| Estàndard | 616 | 288 46,8% | 80 13,0% | 248 40,3% |
| Estàndard · blanques | 308 | 148 48,1% | 38 12,3% | 122 39,6% |
| Estàndard · negres | 308 | 140 45,5% | 42 13,6% | 126 40,9% |
| Ràpid | 743 | 363 48,9% | 70 9,4% | 310 41,7% |
| Ràpid · blanques | 371 | 185 49,9% | 36 9,7% | 150 40,4% |
| Ràpid · negres | 372 | 178 47,9% | 34 9,1% | 160 43,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1352Victòries · 649Taules · 149Derrotes · 554Estàndard · 609Ràpid · 743Blanques · 675Negres · 677
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1352 | 649 48,0% | 149 11,0% | 554 41,0% |
| Total · blanques | 675 | 332 49,2% | 73 10,8% | 270 40,0% |
| Total · negres | 677 | 317 46,8% | 76 11,2% | 284 42,0% |
| Estàndard | 609 | 286 47,0% | 79 13,0% | 244 40,1% |
| Estàndard · blanques | 304 | 147 48,4% | 37 12,2% | 120 39,5% |
| Estàndard · negres | 305 | 139 45,6% | 42 13,8% | 124 40,7% |
| Ràpid | 743 | 363 48,9% | 70 9,4% | 310 41,7% |
| Ràpid · blanques | 371 | 185 49,9% | 36 9,7% | 150 40,4% |
| Ràpid · negres | 372 | 178 47,9% | 34 9,1% | 160 43,0% |
