Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+15 partides des de 2026-09-01
Partides · 140Victòries · 59Taules · 13Derrotes · 68Estàndard · 107Ràpid · 33Blanques · 69Negres · 71
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 140 | 59 42,1% | 13 9,3% | 68 48,6% |
| Total · blanques | 69 | 28 40,6% | 7 10,1% | 34 49,3% |
| Total · negres | 71 | 31 43,7% | 6 8,5% | 34 47,9% |
| Estàndard | 107 | 50 46,7% | 10 9,4% | 47 43,9% |
| Estàndard · blanques | 52 | 23 44,2% | 5 9,6% | 24 46,2% |
| Estàndard · negres | 55 | 27 49,1% | 5 9,1% | 23 41,8% |
| Ràpid | 33 | 9 27,3% | 3 9,1% | 21 63,6% |
| Ràpid · blanques | 17 | 5 29,4% | 2 11,8% | 10 58,8% |
| Ràpid · negres | 16 | 4 25,0% | 1 6,3% | 11 68,8% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 125Victòries · 54Taules · 13Derrotes · 58Estàndard · 98Ràpid · 27Blanques · 61Negres · 64
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 125 | 54 43,2% | 13 10,4% | 58 46,4% |
| Total · blanques | 61 | 26 42,6% | 7 11,5% | 28 45,9% |
| Total · negres | 64 | 28 43,8% | 6 9,4% | 30 46,9% |
| Estàndard | 98 | 46 46,9% | 10 10,2% | 42 42,9% |
| Estàndard · blanques | 47 | 21 44,7% | 5 10,6% | 21 44,7% |
| Estàndard · negres | 51 | 25 49,0% | 5 9,8% | 21 41,2% |
| Ràpid | 27 | 8 29,6% | 3 11,1% | 16 59,3% |
| Ràpid · blanques | 14 | 5 35,7% | 2 14,3% | 7 50,0% |
| Ràpid · negres | 13 | 3 23,1% | 1 7,7% | 9 69,2% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 125Victòries · 54Taules · 13Derrotes · 58Estàndard · 98Ràpid · 27Blanques · 61Negres · 64
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 125 | 54 43,2% | 13 10,4% | 58 46,4% |
| Total · blanques | 61 | 26 42,6% | 7 11,5% | 28 45,9% |
| Total · negres | 64 | 28 43,8% | 6 9,4% | 30 46,9% |
| Estàndard | 98 | 46 46,9% | 10 10,2% | 42 42,9% |
| Estàndard · blanques | 47 | 21 44,7% | 5 10,6% | 21 44,7% |
| Estàndard · negres | 51 | 25 49,0% | 5 9,8% | 21 41,2% |
| Ràpid | 27 | 8 29,6% | 3 11,1% | 16 59,3% |
| Ràpid · blanques | 14 | 5 35,7% | 2 14,3% | 7 50,0% |
| Ràpid · negres | 13 | 3 23,1% | 1 7,7% | 9 69,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 116Victòries · 49Taules · 13Derrotes · 54Estàndard · 89Ràpid · 27Blanques · 57Negres · 59
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 116 | 49 42,2% | 13 11,2% | 54 46,6% |
| Total · blanques | 57 | 24 42,1% | 7 12,3% | 26 45,6% |
| Total · negres | 59 | 25 42,4% | 6 10,2% | 28 47,5% |
| Estàndard | 89 | 41 46,1% | 10 11,2% | 38 42,7% |
| Estàndard · blanques | 43 | 19 44,2% | 5 11,6% | 19 44,2% |
| Estàndard · negres | 46 | 22 47,8% | 5 10,9% | 19 41,3% |
| Ràpid | 27 | 8 29,6% | 3 11,1% | 16 59,3% |
| Ràpid · blanques | 14 | 5 35,7% | 2 14,3% | 7 50,0% |
| Ràpid · negres | 13 | 3 23,1% | 1 7,7% | 9 69,2% |
