Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+20 partides des de 2026-09-01
Partides · 799Victòries · 312Taules · 119Derrotes · 368Estàndard · 446Ràpid · 353Blanques · 396Negres · 403
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 799 | 312 39,1% | 119 14,9% | 368 46,1% |
| Total · blanques | 396 | 158 39,9% | 67 16,9% | 171 43,2% |
| Total · negres | 403 | 154 38,2% | 52 12,9% | 197 48,9% |
| Estàndard | 446 | 156 35,0% | 97 21,8% | 193 43,3% |
| Estàndard · blanques | 218 | 78 35,8% | 56 25,7% | 84 38,5% |
| Estàndard · negres | 228 | 78 34,2% | 41 18,0% | 109 47,8% |
| Ràpid | 353 | 156 44,2% | 22 6,2% | 175 49,6% |
| Ràpid · blanques | 178 | 80 44,9% | 11 6,2% | 87 48,9% |
| Ràpid · negres | 175 | 76 43,4% | 11 6,3% | 88 50,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 779Victòries · 303Taules · 116Derrotes · 360Estàndard · 436Ràpid · 343Blanques · 386Negres · 393
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 779 | 303 38,9% | 116 14,9% | 360 46,2% |
| Total · blanques | 386 | 153 39,6% | 65 16,8% | 168 43,5% |
| Total · negres | 393 | 150 38,2% | 51 13,0% | 192 48,9% |
| Estàndard | 436 | 151 34,6% | 96 22,0% | 189 43,4% |
| Estàndard · blanques | 213 | 75 35,2% | 55 25,8% | 83 39,0% |
| Estàndard · negres | 223 | 76 34,1% | 41 18,4% | 106 47,5% |
| Ràpid | 343 | 152 44,3% | 20 5,8% | 171 49,9% |
| Ràpid · blanques | 173 | 78 45,1% | 10 5,8% | 85 49,1% |
| Ràpid · negres | 170 | 74 43,5% | 10 5,9% | 86 50,6% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 779Victòries · 303Taules · 116Derrotes · 360Estàndard · 436Ràpid · 343Blanques · 386Negres · 393
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 779 | 303 38,9% | 116 14,9% | 360 46,2% |
| Total · blanques | 386 | 153 39,6% | 65 16,8% | 168 43,5% |
| Total · negres | 393 | 150 38,2% | 51 13,0% | 192 48,9% |
| Estàndard | 436 | 151 34,6% | 96 22,0% | 189 43,4% |
| Estàndard · blanques | 213 | 75 35,2% | 55 25,8% | 83 39,0% |
| Estàndard · negres | 223 | 76 34,1% | 41 18,4% | 106 47,5% |
| Ràpid | 343 | 152 44,3% | 20 5,8% | 171 49,9% |
| Ràpid · blanques | 173 | 78 45,1% | 10 5,8% | 85 49,1% |
| Ràpid · negres | 170 | 74 43,5% | 10 5,9% | 86 50,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 771Victòries · 300Taules · 116Derrotes · 355Estàndard · 436Ràpid · 335Blanques · 382Negres · 389
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 771 | 300 38,9% | 116 15,1% | 355 46,0% |
| Total · blanques | 382 | 150 39,3% | 65 17,0% | 167 43,7% |
| Total · negres | 389 | 150 38,6% | 51 13,1% | 188 48,3% |
| Estàndard | 436 | 151 34,6% | 96 22,0% | 189 43,4% |
| Estàndard · blanques | 213 | 75 35,2% | 55 25,8% | 83 39,0% |
| Estàndard · negres | 223 | 76 34,1% | 41 18,4% | 106 47,5% |
| Ràpid | 335 | 149 44,5% | 20 6,0% | 166 49,6% |
| Ràpid · blanques | 169 | 75 44,4% | 10 5,9% | 84 49,7% |
| Ràpid · negres | 166 | 74 44,6% | 10 6,0% | 82 49,4% |
