Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+19 partides des de 2026-09-01
Partides · 530Victòries · 269Taules · 64Derrotes · 197Estàndard · 285Ràpid · 245Blanques · 261Negres · 269
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 530 | 269 50,8% | 64 12,1% | 197 37,2% |
| Total · blanques | 261 | 142 54,4% | 28 10,7% | 91 34,9% |
| Total · negres | 269 | 127 47,2% | 36 13,4% | 106 39,4% |
| Estàndard | 285 | 137 48,1% | 45 15,8% | 103 36,1% |
| Estàndard · blanques | 144 | 76 52,8% | 22 15,3% | 46 31,9% |
| Estàndard · negres | 141 | 61 43,3% | 23 16,3% | 57 40,4% |
| Ràpid | 245 | 132 53,9% | 19 7,8% | 94 38,4% |
| Ràpid · blanques | 117 | 66 56,4% | 6 5,1% | 45 38,5% |
| Ràpid · negres | 128 | 66 51,6% | 13 10,2% | 49 38,3% |
Captura 2026-09-01
+16 partides des de 2026-08-01
Partides · 511Victòries · 259Taules · 62Derrotes · 190Estàndard · 275Ràpid · 236Blanques · 251Negres · 260
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 511 | 259 50,7% | 62 12,1% | 190 37,2% |
| Total · blanques | 251 | 133 53,0% | 27 10,8% | 91 36,3% |
| Total · negres | 260 | 126 48,5% | 35 13,5% | 99 38,1% |
| Estàndard | 275 | 132 48,0% | 44 16,0% | 99 36,0% |
| Estàndard · blanques | 139 | 72 51,8% | 21 15,1% | 46 33,1% |
| Estàndard · negres | 136 | 60 44,1% | 23 16,9% | 53 39,0% |
| Ràpid | 236 | 127 53,8% | 18 7,6% | 91 38,6% |
| Ràpid · blanques | 112 | 61 54,5% | 6 5,4% | 45 40,2% |
| Ràpid · negres | 124 | 66 53,2% | 12 9,7% | 46 37,1% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 495Victòries · 248Taules · 61Derrotes · 186Estàndard · 275Ràpid · 220Blanques · 243Negres · 252
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 495 | 248 50,1% | 61 12,3% | 186 37,6% |
| Total · blanques | 243 | 128 52,7% | 26 10,7% | 89 36,6% |
| Total · negres | 252 | 120 47,6% | 35 13,9% | 97 38,5% |
| Estàndard | 275 | 132 48,0% | 44 16,0% | 99 36,0% |
| Estàndard · blanques | 139 | 72 51,8% | 21 15,1% | 46 33,1% |
| Estàndard · negres | 136 | 60 44,1% | 23 16,9% | 53 39,0% |
| Ràpid | 220 | 116 52,7% | 17 7,7% | 87 39,6% |
| Ràpid · blanques | 104 | 56 53,9% | 5 4,8% | 43 41,4% |
| Ràpid · negres | 116 | 60 51,7% | 12 10,3% | 44 37,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 486Victòries · 245Taules · 60Derrotes · 181Estàndard · 266Ràpid · 220Blanques · 239Negres · 247
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 486 | 245 50,4% | 60 12,4% | 181 37,2% |
| Total · blanques | 239 | 128 53,6% | 25 10,5% | 86 36,0% |
| Total · negres | 247 | 117 47,4% | 35 14,2% | 95 38,5% |
| Estàndard | 266 | 129 48,5% | 43 16,2% | 94 35,3% |
| Estàndard · blanques | 135 | 72 53,3% | 20 14,8% | 43 31,9% |
| Estàndard · negres | 131 | 57 43,5% | 23 17,6% | 51 38,9% |
| Ràpid | 220 | 116 52,7% | 17 7,7% | 87 39,6% |
| Ràpid · blanques | 104 | 56 53,9% | 5 4,8% | 43 41,4% |
| Ràpid · negres | 116 | 60 51,7% | 12 10,3% | 44 37,9% |
