Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+16 partides des de 2026-09-01
Partides · 702Victòries · 317Taules · 175Derrotes · 210Estàndard · 390Ràpid · 312Blanques · 364Negres · 338
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 702 | 317 45,2% | 175 24,9% | 210 29,9% |
| Total · blanques | 364 | 181 49,7% | 89 24,5% | 94 25,8% |
| Total · negres | 338 | 136 40,2% | 86 25,4% | 116 34,3% |
| Estàndard | 390 | 156 40,0% | 137 35,1% | 97 24,9% |
| Estàndard · blanques | 202 | 90 44,6% | 70 34,7% | 42 20,8% |
| Estàndard · negres | 188 | 66 35,1% | 67 35,6% | 55 29,3% |
| Ràpid | 312 | 161 51,6% | 38 12,2% | 113 36,2% |
| Ràpid · blanques | 162 | 91 56,2% | 19 11,7% | 52 32,1% |
| Ràpid · negres | 150 | 70 46,7% | 19 12,7% | 61 40,7% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 686Victòries · 310Taules · 169Derrotes · 207Estàndard · 374Ràpid · 312Blanques · 357Negres · 329
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 686 | 310 45,2% | 169 24,6% | 207 30,2% |
| Total · blanques | 357 | 179 50,1% | 86 24,1% | 92 25,8% |
| Total · negres | 329 | 131 39,8% | 83 25,2% | 115 35,0% |
| Estàndard | 374 | 149 39,8% | 131 35,0% | 94 25,1% |
| Estàndard · blanques | 195 | 88 45,1% | 67 34,4% | 40 20,5% |
| Estàndard · negres | 179 | 61 34,1% | 64 35,8% | 54 30,2% |
| Ràpid | 312 | 161 51,6% | 38 12,2% | 113 36,2% |
| Ràpid · blanques | 162 | 91 56,2% | 19 11,7% | 52 32,1% |
| Ràpid · negres | 150 | 70 46,7% | 19 12,7% | 61 40,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 677Victòries · 304Taules · 168Derrotes · 205Estàndard · 374Ràpid · 303Blanques · 353Negres · 324
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 677 | 304 44,9% | 168 24,8% | 205 30,3% |
| Total · blanques | 353 | 176 49,9% | 85 24,1% | 92 26,1% |
| Total · negres | 324 | 128 39,5% | 83 25,6% | 113 34,9% |
| Estàndard | 374 | 149 39,8% | 131 35,0% | 94 25,1% |
| Estàndard · blanques | 195 | 88 45,1% | 67 34,4% | 40 20,5% |
| Estàndard · negres | 179 | 61 34,1% | 64 35,8% | 54 30,2% |
| Ràpid | 303 | 155 51,2% | 37 12,2% | 111 36,6% |
| Ràpid · blanques | 158 | 88 55,7% | 18 11,4% | 52 32,9% |
| Ràpid · negres | 145 | 67 46,2% | 19 13,1% | 59 40,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 677Victòries · 304Taules · 168Derrotes · 205Estàndard · 374Ràpid · 303Blanques · 353Negres · 324
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 677 | 304 44,9% | 168 24,8% | 205 30,3% |
| Total · blanques | 353 | 176 49,9% | 85 24,1% | 92 26,1% |
| Total · negres | 324 | 128 39,5% | 83 25,6% | 113 34,9% |
| Estàndard | 374 | 149 39,8% | 131 35,0% | 94 25,1% |
| Estàndard · blanques | 195 | 88 45,1% | 67 34,4% | 40 20,5% |
| Estàndard · negres | 179 | 61 34,1% | 64 35,8% | 54 30,2% |
| Ràpid | 303 | 155 51,2% | 37 12,2% | 111 36,6% |
| Ràpid · blanques | 158 | 88 55,7% | 18 11,4% | 52 32,9% |
| Ràpid · negres | 145 | 67 46,2% | 19 13,1% | 59 40,7% |
