Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 558Victòries · 228Taules · 78Derrotes · 252Estàndard · 492Ràpid · 66Blanques · 277Negres · 281
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 558 | 228 40,9% | 78 14,0% | 252 45,2% |
| Total · blanques | 277 | 117 42,2% | 38 13,7% | 122 44,0% |
| Total · negres | 281 | 111 39,5% | 40 14,2% | 130 46,3% |
| Estàndard | 492 | 201 40,9% | 76 15,5% | 215 43,7% |
| Estàndard · blanques | 246 | 103 41,9% | 37 15,0% | 106 43,1% |
| Estàndard · negres | 246 | 98 39,8% | 39 15,9% | 109 44,3% |
| Ràpid | 66 | 27 40,9% | 2 3,0% | 37 56,1% |
| Ràpid · blanques | 31 | 14 45,2% | 1 3,2% | 16 51,6% |
| Ràpid · negres | 35 | 13 37,1% | 1 2,9% | 21 60,0% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 549Victòries · 225Taules · 78Derrotes · 246Estàndard · 483Ràpid · 66Blanques · 273Negres · 276
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 549 | 225 41,0% | 78 14,2% | 246 44,8% |
| Total · blanques | 273 | 116 42,5% | 38 13,9% | 119 43,6% |
| Total · negres | 276 | 109 39,5% | 40 14,5% | 127 46,0% |
| Estàndard | 483 | 198 41,0% | 76 15,7% | 209 43,3% |
| Estàndard · blanques | 242 | 102 42,2% | 37 15,3% | 103 42,6% |
| Estàndard · negres | 241 | 96 39,8% | 39 16,2% | 106 44,0% |
| Ràpid | 66 | 27 40,9% | 2 3,0% | 37 56,1% |
| Ràpid · blanques | 31 | 14 45,2% | 1 3,2% | 16 51,6% |
| Ràpid · negres | 35 | 13 37,1% | 1 2,9% | 21 60,0% |
Captura 2026-08-01
+6 partides des de 2026-07-01
Partides · 540Victòries · 222Taules · 75Derrotes · 243Estàndard · 474Ràpid · 66Blanques · 268Negres · 272
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 540 | 222 41,1% | 75 13,9% | 243 45,0% |
| Total · blanques | 268 | 115 42,9% | 35 13,1% | 118 44,0% |
| Total · negres | 272 | 107 39,3% | 40 14,7% | 125 46,0% |
| Estàndard | 474 | 195 41,1% | 73 15,4% | 206 43,5% |
| Estàndard · blanques | 237 | 101 42,6% | 34 14,4% | 102 43,0% |
| Estàndard · negres | 237 | 94 39,7% | 39 16,5% | 104 43,9% |
| Ràpid | 66 | 27 40,9% | 2 3,0% | 37 56,1% |
| Ràpid · blanques | 31 | 14 45,2% | 1 3,2% | 16 51,6% |
| Ràpid · negres | 35 | 13 37,1% | 1 2,9% | 21 60,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 534Victòries · 218Taules · 74Derrotes · 242Estàndard · 468Ràpid · 66Blanques · 265Negres · 269
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 534 | 218 40,8% | 74 13,9% | 242 45,3% |
| Total · blanques | 265 | 113 42,6% | 35 13,2% | 117 44,2% |
| Total · negres | 269 | 105 39,0% | 39 14,5% | 125 46,5% |
| Estàndard | 468 | 191 40,8% | 72 15,4% | 205 43,8% |
| Estàndard · blanques | 234 | 99 42,3% | 34 14,5% | 101 43,2% |
| Estàndard · negres | 234 | 92 39,3% | 38 16,2% | 104 44,4% |
| Ràpid | 66 | 27 40,9% | 2 3,0% | 37 56,1% |
| Ràpid · blanques | 31 | 14 45,2% | 1 3,2% | 16 51,6% |
| Ràpid · negres | 35 | 13 37,1% | 1 2,9% | 21 60,0% |
