Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+32 partides des de 2026-09-01
Partides · 330Victòries · 164Taules · 40Derrotes · 126Estàndard · 137Ràpid · 193Blanques · 162Negres · 168
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 330 | 164 49,7% | 40 12,1% | 126 38,2% |
| Total · blanques | 162 | 85 52,5% | 23 14,2% | 54 33,3% |
| Total · negres | 168 | 79 47,0% | 17 10,1% | 72 42,9% |
| Estàndard | 137 | 66 48,2% | 27 19,7% | 44 32,1% |
| Estàndard · blanques | 68 | 36 52,9% | 14 20,6% | 18 26,5% |
| Estàndard · negres | 69 | 30 43,5% | 13 18,8% | 26 37,7% |
| Ràpid | 193 | 98 50,8% | 13 6,7% | 82 42,5% |
| Ràpid · blanques | 94 | 49 52,1% | 9 9,6% | 36 38,3% |
| Ràpid · negres | 99 | 49 49,5% | 4 4,0% | 46 46,5% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 298Victòries · 151Taules · 33Derrotes · 114Estàndard · 127Ràpid · 171Blanques · 146Negres · 152
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 298 | 151 50,7% | 33 11,1% | 114 38,3% |
| Total · blanques | 146 | 77 52,7% | 19 13,0% | 50 34,3% |
| Total · negres | 152 | 74 48,7% | 14 9,2% | 64 42,1% |
| Estàndard | 127 | 64 50,4% | 23 18,1% | 40 31,5% |
| Estàndard · blanques | 63 | 34 54,0% | 12 19,1% | 17 27,0% |
| Estàndard · negres | 64 | 30 46,9% | 11 17,2% | 23 35,9% |
| Ràpid | 171 | 87 50,9% | 10 5,9% | 74 43,3% |
| Ràpid · blanques | 83 | 43 51,8% | 7 8,4% | 33 39,8% |
| Ràpid · negres | 88 | 44 50,0% | 3 3,4% | 41 46,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 298Victòries · 151Taules · 33Derrotes · 114Estàndard · 127Ràpid · 171Blanques · 146Negres · 152
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 298 | 151 50,7% | 33 11,1% | 114 38,3% |
| Total · blanques | 146 | 77 52,7% | 19 13,0% | 50 34,3% |
| Total · negres | 152 | 74 48,7% | 14 9,2% | 64 42,1% |
| Estàndard | 127 | 64 50,4% | 23 18,1% | 40 31,5% |
| Estàndard · blanques | 63 | 34 54,0% | 12 19,1% | 17 27,0% |
| Estàndard · negres | 64 | 30 46,9% | 11 17,2% | 23 35,9% |
| Ràpid | 171 | 87 50,9% | 10 5,9% | 74 43,3% |
| Ràpid · blanques | 83 | 43 51,8% | 7 8,4% | 33 39,8% |
| Ràpid · negres | 88 | 44 50,0% | 3 3,4% | 41 46,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 298Victòries · 151Taules · 33Derrotes · 114Estàndard · 127Ràpid · 171Blanques · 146Negres · 152
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 298 | 151 50,7% | 33 11,1% | 114 38,3% |
| Total · blanques | 146 | 77 52,7% | 19 13,0% | 50 34,3% |
| Total · negres | 152 | 74 48,7% | 14 9,2% | 64 42,1% |
| Estàndard | 127 | 64 50,4% | 23 18,1% | 40 31,5% |
| Estàndard · blanques | 63 | 34 54,0% | 12 19,1% | 17 27,0% |
| Estàndard · negres | 64 | 30 46,9% | 11 17,2% | 23 35,9% |
| Ràpid | 171 | 87 50,9% | 10 5,9% | 74 43,3% |
| Ràpid · blanques | 83 | 43 51,8% | 7 8,4% | 33 39,8% |
| Ràpid · negres | 88 | 44 50,0% | 3 3,4% | 41 46,6% |
