Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 497Victòries · 224Taules · 108Derrotes · 165Estàndard · 466Ràpid · 31Blanques · 247Negres · 250
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 497 | 224 45,1% | 108 21,7% | 165 33,2% |
| Total · blanques | 247 | 130 52,6% | 54 21,9% | 63 25,5% |
| Total · negres | 250 | 94 37,6% | 54 21,6% | 102 40,8% |
| Estàndard | 466 | 205 44,0% | 104 22,3% | 157 33,7% |
| Estàndard · blanques | 233 | 121 51,9% | 52 22,3% | 60 25,8% |
| Estàndard · negres | 233 | 84 36,1% | 52 22,3% | 97 41,6% |
| Ràpid | 31 | 19 61,3% | 4 12,9% | 8 25,8% |
| Ràpid · blanques | 14 | 9 64,3% | 2 14,3% | 3 21,4% |
| Ràpid · negres | 17 | 10 58,8% | 2 11,8% | 5 29,4% |
Captura 2026-09-01
+17 partides des de 2026-08-01
Partides · 487Victòries · 221Taules · 104Derrotes · 162Estàndard · 456Ràpid · 31Blanques · 242Negres · 245
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 487 | 221 45,4% | 104 21,4% | 162 33,3% |
| Total · blanques | 242 | 129 53,3% | 52 21,5% | 61 25,2% |
| Total · negres | 245 | 92 37,6% | 52 21,2% | 101 41,2% |
| Estàndard | 456 | 202 44,3% | 100 21,9% | 154 33,8% |
| Estàndard · blanques | 228 | 120 52,6% | 50 21,9% | 58 25,4% |
| Estàndard · negres | 228 | 82 36,0% | 50 21,9% | 96 42,1% |
| Ràpid | 31 | 19 61,3% | 4 12,9% | 8 25,8% |
| Ràpid · blanques | 14 | 9 64,3% | 2 14,3% | 3 21,4% |
| Ràpid · negres | 17 | 10 58,8% | 2 11,8% | 5 29,4% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 470Victòries · 217Taules · 98Derrotes · 155Estàndard · 439Ràpid · 31Blanques · 233Negres · 237
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 470 | 217 46,2% | 98 20,9% | 155 33,0% |
| Total · blanques | 233 | 125 53,7% | 50 21,5% | 58 24,9% |
| Total · negres | 237 | 92 38,8% | 48 20,3% | 97 40,9% |
| Estàndard | 439 | 198 45,1% | 94 21,4% | 147 33,5% |
| Estàndard · blanques | 219 | 116 53,0% | 48 21,9% | 55 25,1% |
| Estàndard · negres | 220 | 82 37,3% | 46 20,9% | 92 41,8% |
| Ràpid | 31 | 19 61,3% | 4 12,9% | 8 25,8% |
| Ràpid · blanques | 14 | 9 64,3% | 2 14,3% | 3 21,4% |
| Ràpid · negres | 17 | 10 58,8% | 2 11,8% | 5 29,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 461Victòries · 212Taules · 97Derrotes · 152Estàndard · 430Ràpid · 31Blanques · 228Negres · 233
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 461 | 212 46,0% | 97 21,0% | 152 33,0% |
| Total · blanques | 228 | 122 53,5% | 49 21,5% | 57 25,0% |
| Total · negres | 233 | 90 38,6% | 48 20,6% | 95 40,8% |
| Estàndard | 430 | 193 44,9% | 93 21,6% | 144 33,5% |
| Estàndard · blanques | 214 | 113 52,8% | 47 22,0% | 54 25,2% |
| Estàndard · negres | 216 | 80 37,0% | 46 21,3% | 90 41,7% |
| Ràpid | 31 | 19 61,3% | 4 12,9% | 8 25,8% |
| Ràpid · blanques | 14 | 9 64,3% | 2 14,3% | 3 21,4% |
| Ràpid · negres | 17 | 10 58,8% | 2 11,8% | 5 29,4% |
