Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+28 partides des de 2026-09-01
Partides · 1627Victòries · 937Taules · 184Derrotes · 506Estàndard · 613Ràpid · 1014Blanques · 815Negres · 812
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1627 | 937 57,6% | 184 11,3% | 506 31,1% |
| Total · blanques | 815 | 492 60,4% | 92 11,3% | 231 28,3% |
| Total · negres | 812 | 445 54,8% | 92 11,3% | 275 33,9% |
| Estàndard | 613 | 330 53,8% | 113 18,4% | 170 27,7% |
| Estàndard · blanques | 306 | 175 57,2% | 52 17,0% | 79 25,8% |
| Estàndard · negres | 307 | 155 50,5% | 61 19,9% | 91 29,6% |
| Ràpid | 1014 | 607 59,9% | 71 7,0% | 336 33,1% |
| Ràpid · blanques | 509 | 317 62,3% | 40 7,9% | 152 29,9% |
| Ràpid · negres | 505 | 290 57,4% | 31 6,1% | 184 36,4% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 1599Victòries · 922Taules · 178Derrotes · 499Estàndard · 603Ràpid · 996Blanques · 801Negres · 798
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1599 | 922 57,7% | 178 11,1% | 499 31,2% |
| Total · blanques | 801 | 484 60,4% | 90 11,2% | 227 28,3% |
| Total · negres | 798 | 438 54,9% | 88 11,0% | 272 34,1% |
| Estàndard | 603 | 326 54,1% | 109 18,1% | 168 27,9% |
| Estàndard · blanques | 301 | 171 56,8% | 52 17,3% | 78 25,9% |
| Estàndard · negres | 302 | 155 51,3% | 57 18,9% | 90 29,8% |
| Ràpid | 996 | 596 59,8% | 69 6,9% | 331 33,2% |
| Ràpid · blanques | 500 | 313 62,6% | 38 7,6% | 149 29,8% |
| Ràpid · negres | 496 | 283 57,1% | 31 6,3% | 182 36,7% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 1599Victòries · 922Taules · 178Derrotes · 499Estàndard · 603Ràpid · 996Blanques · 801Negres · 798
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1599 | 922 57,7% | 178 11,1% | 499 31,2% |
| Total · blanques | 801 | 484 60,4% | 90 11,2% | 227 28,3% |
| Total · negres | 798 | 438 54,9% | 88 11,0% | 272 34,1% |
| Estàndard | 603 | 326 54,1% | 109 18,1% | 168 27,9% |
| Estàndard · blanques | 301 | 171 56,8% | 52 17,3% | 78 25,9% |
| Estàndard · negres | 302 | 155 51,3% | 57 18,9% | 90 29,8% |
| Ràpid | 996 | 596 59,8% | 69 6,9% | 331 33,2% |
| Ràpid · blanques | 500 | 313 62,6% | 38 7,6% | 149 29,8% |
| Ràpid · negres | 496 | 283 57,1% | 31 6,3% | 182 36,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1590Victòries · 920Taules · 176Derrotes · 494Estàndard · 594Ràpid · 996Blanques · 797Negres · 793
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1590 | 920 57,9% | 176 11,1% | 494 31,1% |
| Total · blanques | 797 | 482 60,5% | 89 11,2% | 226 28,4% |
| Total · negres | 793 | 438 55,2% | 87 11,0% | 268 33,8% |
| Estàndard | 594 | 324 54,6% | 107 18,0% | 163 27,4% |
| Estàndard · blanques | 297 | 169 56,9% | 51 17,2% | 77 25,9% |
| Estàndard · negres | 297 | 155 52,2% | 56 18,9% | 86 29,0% |
| Ràpid | 996 | 596 59,8% | 69 6,9% | 331 33,2% |
| Ràpid · blanques | 500 | 313 62,6% | 38 7,6% | 149 29,8% |
| Ràpid · negres | 496 | 283 57,1% | 31 6,3% | 182 36,7% |
