Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+28 partides des de 2026-09-01
Partides · 764Victòries · 412Taules · 111Derrotes · 241Estàndard · 338Ràpid · 426Blanques · 390Negres · 374
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 764 | 412 53,9% | 111 14,5% | 241 31,5% |
| Total · blanques | 390 | 220 56,4% | 62 15,9% | 108 27,7% |
| Total · negres | 374 | 192 51,3% | 49 13,1% | 133 35,6% |
| Estàndard | 338 | 169 50,0% | 72 21,3% | 97 28,7% |
| Estàndard · blanques | 178 | 97 54,5% | 39 21,9% | 42 23,6% |
| Estàndard · negres | 160 | 72 45,0% | 33 20,6% | 55 34,4% |
| Ràpid | 426 | 243 57,0% | 39 9,2% | 144 33,8% |
| Ràpid · blanques | 212 | 123 58,0% | 23 10,9% | 66 31,1% |
| Ràpid · negres | 214 | 120 56,1% | 16 7,5% | 78 36,5% |
Captura 2026-09-01
+33 partides des de 2026-08-01
Partides · 736Victòries · 396Taules · 108Derrotes · 232Estàndard · 328Ràpid · 408Blanques · 375Negres · 361
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 736 | 396 53,8% | 108 14,7% | 232 31,5% |
| Total · blanques | 375 | 210 56,0% | 59 15,7% | 106 28,3% |
| Total · negres | 361 | 186 51,5% | 49 13,6% | 126 34,9% |
| Estàndard | 328 | 165 50,3% | 69 21,0% | 94 28,7% |
| Estàndard · blanques | 173 | 95 54,9% | 36 20,8% | 42 24,3% |
| Estàndard · negres | 155 | 70 45,2% | 33 21,3% | 52 33,6% |
| Ràpid | 408 | 231 56,6% | 39 9,6% | 138 33,8% |
| Ràpid · blanques | 202 | 115 56,9% | 23 11,4% | 64 31,7% |
| Ràpid · negres | 206 | 116 56,3% | 16 7,8% | 74 35,9% |
Captura 2026-08-01
+17 partides des de 2026-07-01
Partides · 703Victòries · 377Taules · 102Derrotes · 224Estàndard · 320Ràpid · 383Blanques · 360Negres · 343
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 703 | 377 53,6% | 102 14,5% | 224 31,9% |
| Total · blanques | 360 | 202 56,1% | 56 15,6% | 102 28,3% |
| Total · negres | 343 | 175 51,0% | 46 13,4% | 122 35,6% |
| Estàndard | 320 | 162 50,6% | 67 20,9% | 91 28,4% |
| Estàndard · blanques | 169 | 94 55,6% | 35 20,7% | 40 23,7% |
| Estàndard · negres | 151 | 68 45,0% | 32 21,2% | 51 33,8% |
| Ràpid | 383 | 215 56,1% | 35 9,1% | 133 34,7% |
| Ràpid · blanques | 191 | 108 56,5% | 21 11,0% | 62 32,5% |
| Ràpid · negres | 192 | 107 55,7% | 14 7,3% | 71 37,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 686Victòries · 370Taules · 98Derrotes · 218Estàndard · 312Ràpid · 374Blanques · 351Negres · 335
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 686 | 370 53,9% | 98 14,3% | 218 31,8% |
| Total · blanques | 351 | 198 56,4% | 54 15,4% | 99 28,2% |
| Total · negres | 335 | 172 51,3% | 44 13,1% | 119 35,5% |
| Estàndard | 312 | 159 51,0% | 65 20,8% | 88 28,2% |
| Estàndard · blanques | 165 | 92 55,8% | 34 20,6% | 39 23,6% |
| Estàndard · negres | 147 | 67 45,6% | 31 21,1% | 49 33,3% |
| Ràpid | 374 | 211 56,4% | 33 8,8% | 130 34,8% |
| Ràpid · blanques | 186 | 106 57,0% | 20 10,8% | 60 32,3% |
| Ràpid · negres | 188 | 105 55,9% | 13 6,9% | 70 37,2% |
