Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+13 partides des de 2026-09-01
Partides · 415Victòries · 137Taules · 41Derrotes · 237Estàndard · 294Ràpid · 121Blanques · 208Negres · 207
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 415 | 137 33,0% | 41 9,9% | 237 57,1% |
| Total · blanques | 208 | 71 34,1% | 20 9,6% | 117 56,3% |
| Total · negres | 207 | 66 31,9% | 21 10,1% | 120 58,0% |
| Estàndard | 294 | 99 33,7% | 33 11,2% | 162 55,1% |
| Estàndard · blanques | 149 | 49 32,9% | 16 10,7% | 84 56,4% |
| Estàndard · negres | 145 | 50 34,5% | 17 11,7% | 78 53,8% |
| Ràpid | 121 | 38 31,4% | 8 6,6% | 75 62,0% |
| Ràpid · blanques | 59 | 22 37,3% | 4 6,8% | 33 55,9% |
| Ràpid · negres | 62 | 16 25,8% | 4 6,5% | 42 67,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 402Victòries · 130Taules · 37Derrotes · 235Estàndard · 284Ràpid · 118Blanques · 202Negres · 200
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 402 | 130 32,3% | 37 9,2% | 235 58,5% |
| Total · blanques | 202 | 68 33,7% | 19 9,4% | 115 56,9% |
| Total · negres | 200 | 62 31,0% | 18 9,0% | 120 60,0% |
| Estàndard | 284 | 95 33,5% | 29 10,2% | 160 56,3% |
| Estàndard · blanques | 144 | 47 32,6% | 15 10,4% | 82 56,9% |
| Estàndard · negres | 140 | 48 34,3% | 14 10,0% | 78 55,7% |
| Ràpid | 118 | 35 29,7% | 8 6,8% | 75 63,6% |
| Ràpid · blanques | 58 | 21 36,2% | 4 6,9% | 33 56,9% |
| Ràpid · negres | 60 | 14 23,3% | 4 6,7% | 42 70,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 402Victòries · 130Taules · 37Derrotes · 235Estàndard · 284Ràpid · 118Blanques · 202Negres · 200
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 402 | 130 32,3% | 37 9,2% | 235 58,5% |
| Total · blanques | 202 | 68 33,7% | 19 9,4% | 115 56,9% |
| Total · negres | 200 | 62 31,0% | 18 9,0% | 120 60,0% |
| Estàndard | 284 | 95 33,5% | 29 10,2% | 160 56,3% |
| Estàndard · blanques | 144 | 47 32,6% | 15 10,4% | 82 56,9% |
| Estàndard · negres | 140 | 48 34,3% | 14 10,0% | 78 55,7% |
| Ràpid | 118 | 35 29,7% | 8 6,8% | 75 63,6% |
| Ràpid · blanques | 58 | 21 36,2% | 4 6,9% | 33 56,9% |
| Ràpid · negres | 60 | 14 23,3% | 4 6,7% | 42 70,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 402Victòries · 130Taules · 37Derrotes · 235Estàndard · 284Ràpid · 118Blanques · 202Negres · 200
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 402 | 130 32,3% | 37 9,2% | 235 58,5% |
| Total · blanques | 202 | 68 33,7% | 19 9,4% | 115 56,9% |
| Total · negres | 200 | 62 31,0% | 18 9,0% | 120 60,0% |
| Estàndard | 284 | 95 33,5% | 29 10,2% | 160 56,3% |
| Estàndard · blanques | 144 | 47 32,6% | 15 10,4% | 82 56,9% |
| Estàndard · negres | 140 | 48 34,3% | 14 10,0% | 78 55,7% |
| Ràpid | 118 | 35 29,7% | 8 6,8% | 75 63,6% |
| Ràpid · blanques | 58 | 21 36,2% | 4 6,9% | 33 56,9% |
| Ràpid · negres | 60 | 14 23,3% | 4 6,7% | 42 70,0% |
