Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 141Victòries · 42Taules · 11Derrotes · 88Estàndard · 98Ràpid · 43Blanques · 68Negres · 73
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 141 | 42 29,8% | 11 7,8% | 88 62,4% |
| Total · blanques | 68 | 19 27,9% | 8 11,8% | 41 60,3% |
| Total · negres | 73 | 23 31,5% | 3 4,1% | 47 64,4% |
| Estàndard | 98 | 29 29,6% | 9 9,2% | 60 61,2% |
| Estàndard · blanques | 48 | 13 27,1% | 6 12,5% | 29 60,4% |
| Estàndard · negres | 50 | 16 32,0% | 3 6,0% | 31 62,0% |
| Ràpid | 43 | 13 30,2% | 2 4,7% | 28 65,1% |
| Ràpid · blanques | 20 | 6 30,0% | 2 10,0% | 12 60,0% |
| Ràpid · negres | 23 | 7 30,4% | 0 0,0% | 16 69,6% |
Captura 2026-09-01
+34 partides des de 2026-08-01
Partides · 131Victòries · 38Taules · 9Derrotes · 84Estàndard · 88Ràpid · 43Blanques · 63Negres · 68
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 131 | 38 29,0% | 9 6,9% | 84 64,1% |
| Total · blanques | 63 | 17 27,0% | 7 11,1% | 39 61,9% |
| Total · negres | 68 | 21 30,9% | 2 2,9% | 45 66,2% |
| Estàndard | 88 | 25 28,4% | 7 8,0% | 56 63,6% |
| Estàndard · blanques | 43 | 11 25,6% | 5 11,6% | 27 62,8% |
| Estàndard · negres | 45 | 14 31,1% | 2 4,4% | 29 64,4% |
| Ràpid | 43 | 13 30,2% | 2 4,7% | 28 65,1% |
| Ràpid · blanques | 20 | 6 30,0% | 2 10,0% | 12 60,0% |
| Ràpid · negres | 23 | 7 30,4% | 0 0,0% | 16 69,6% |
Captura 2026-08-01
+17 partides des de 2026-07-01
Partides · 97Victòries · 27Taules · 5Derrotes · 65Estàndard · 72Ràpid · 25Blanques · 48Negres · 49
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 97 | 27 27,8% | 5 5,2% | 65 67,0% |
| Total · blanques | 48 | 13 27,1% | 4 8,3% | 31 64,6% |
| Total · negres | 49 | 14 28,6% | 1 2,0% | 34 69,4% |
| Estàndard | 72 | 20 27,8% | 4 5,6% | 48 66,7% |
| Estàndard · blanques | 36 | 11 30,6% | 3 8,3% | 22 61,1% |
| Estàndard · negres | 36 | 9 25,0% | 1 2,8% | 26 72,2% |
| Ràpid | 25 | 7 28,0% | 1 4,0% | 17 68,0% |
| Ràpid · blanques | 12 | 2 16,7% | 1 8,3% | 9 75,0% |
| Ràpid · negres | 13 | 5 38,5% | 0 0,0% | 8 61,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 80Victòries · 23Taules · 4Derrotes · 53Estàndard · 63Ràpid · 17Blanques · 40Negres · 40
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 80 | 23 28,8% | 4 5,0% | 53 66,3% |
| Total · blanques | 40 | 11 27,5% | 3 7,5% | 26 65,0% |
| Total · negres | 40 | 12 30,0% | 1 2,5% | 27 67,5% |
| Estàndard | 63 | 18 28,6% | 3 4,8% | 42 66,7% |
| Estàndard · blanques | 32 | 9 28,1% | 2 6,3% | 21 65,6% |
| Estàndard · negres | 31 | 9 29,0% | 1 3,2% | 21 67,7% |
| Ràpid | 17 | 5 29,4% | 1 5,9% | 11 64,7% |
| Ràpid · blanques | 8 | 2 25,0% | 1 12,5% | 5 62,5% |
| Ràpid · negres | 9 | 3 33,3% | 0 0,0% | 6 66,7% |
