Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 195Victòries · 63Taules · 31Derrotes · 101Estàndard · 148Ràpid · 47Blanques · 96Negres · 99
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 195 | 63 32,3% | 31 15,9% | 101 51,8% |
| Total · blanques | 96 | 32 33,3% | 14 14,6% | 50 52,1% |
| Total · negres | 99 | 31 31,3% | 17 17,2% | 51 51,5% |
| Estàndard | 148 | 51 34,5% | 25 16,9% | 72 48,7% |
| Estàndard · blanques | 73 | 24 32,9% | 13 17,8% | 36 49,3% |
| Estàndard · negres | 75 | 27 36,0% | 12 16,0% | 36 48,0% |
| Ràpid | 47 | 12 25,5% | 6 12,8% | 29 61,7% |
| Ràpid · blanques | 23 | 8 34,8% | 1 4,4% | 14 60,9% |
| Ràpid · negres | 24 | 4 16,7% | 5 20,8% | 15 62,5% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 186Victòries · 59Taules · 29Derrotes · 98Estàndard · 139Ràpid · 47Blanques · 92Negres · 94
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 186 | 59 31,7% | 29 15,6% | 98 52,7% |
| Total · blanques | 92 | 30 32,6% | 12 13,0% | 50 54,4% |
| Total · negres | 94 | 29 30,9% | 17 18,1% | 48 51,1% |
| Estàndard | 139 | 47 33,8% | 23 16,6% | 69 49,6% |
| Estàndard · blanques | 69 | 22 31,9% | 11 15,9% | 36 52,2% |
| Estàndard · negres | 70 | 25 35,7% | 12 17,1% | 33 47,1% |
| Ràpid | 47 | 12 25,5% | 6 12,8% | 29 61,7% |
| Ràpid · blanques | 23 | 8 34,8% | 1 4,4% | 14 60,9% |
| Ràpid · negres | 24 | 4 16,7% | 5 20,8% | 15 62,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 186Victòries · 59Taules · 29Derrotes · 98Estàndard · 139Ràpid · 47Blanques · 92Negres · 94
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 186 | 59 31,7% | 29 15,6% | 98 52,7% |
| Total · blanques | 92 | 30 32,6% | 12 13,0% | 50 54,4% |
| Total · negres | 94 | 29 30,9% | 17 18,1% | 48 51,1% |
| Estàndard | 139 | 47 33,8% | 23 16,6% | 69 49,6% |
| Estàndard · blanques | 69 | 22 31,9% | 11 15,9% | 36 52,2% |
| Estàndard · negres | 70 | 25 35,7% | 12 17,1% | 33 47,1% |
| Ràpid | 47 | 12 25,5% | 6 12,8% | 29 61,7% |
| Ràpid · blanques | 23 | 8 34,8% | 1 4,4% | 14 60,9% |
| Ràpid · negres | 24 | 4 16,7% | 5 20,8% | 15 62,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 186Victòries · 59Taules · 29Derrotes · 98Estàndard · 139Ràpid · 47Blanques · 92Negres · 94
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 186 | 59 31,7% | 29 15,6% | 98 52,7% |
| Total · blanques | 92 | 30 32,6% | 12 13,0% | 50 54,4% |
| Total · negres | 94 | 29 30,9% | 17 18,1% | 48 51,1% |
| Estàndard | 139 | 47 33,8% | 23 16,6% | 69 49,6% |
| Estàndard · blanques | 69 | 22 31,9% | 11 15,9% | 36 52,2% |
| Estàndard · negres | 70 | 25 35,7% | 12 17,1% | 33 47,1% |
| Ràpid | 47 | 12 25,5% | 6 12,8% | 29 61,7% |
| Ràpid · blanques | 23 | 8 34,8% | 1 4,4% | 14 60,9% |
| Ràpid · negres | 24 | 4 16,7% | 5 20,8% | 15 62,5% |
