Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 179Victòries · 113Taules · 12Derrotes · 54Estàndard · 140Ràpid · 39Blanques · 88Negres · 91
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 179 | 113 63,1% | 12 6,7% | 54 30,2% |
| Total · blanques | 88 | 59 67,1% | 4 4,6% | 25 28,4% |
| Total · negres | 91 | 54 59,3% | 8 8,8% | 29 31,9% |
| Estàndard | 140 | 87 62,1% | 9 6,4% | 44 31,4% |
| Estàndard · blanques | 69 | 45 65,2% | 3 4,4% | 21 30,4% |
| Estàndard · negres | 71 | 42 59,2% | 6 8,5% | 23 32,4% |
| Ràpid | 39 | 26 66,7% | 3 7,7% | 10 25,6% |
| Ràpid · blanques | 19 | 14 73,7% | 1 5,3% | 4 21,1% |
| Ràpid · negres | 20 | 12 60,0% | 2 10,0% | 6 30,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 169Victòries · 107Taules · 12Derrotes · 50Estàndard · 130Ràpid · 39Blanques · 83Negres · 86
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 169 | 107 63,3% | 12 7,1% | 50 29,6% |
| Total · blanques | 83 | 56 67,5% | 4 4,8% | 23 27,7% |
| Total · negres | 86 | 51 59,3% | 8 9,3% | 27 31,4% |
| Estàndard | 130 | 81 62,3% | 9 6,9% | 40 30,8% |
| Estàndard · blanques | 64 | 42 65,6% | 3 4,7% | 19 29,7% |
| Estàndard · negres | 66 | 39 59,1% | 6 9,1% | 21 31,8% |
| Ràpid | 39 | 26 66,7% | 3 7,7% | 10 25,6% |
| Ràpid · blanques | 19 | 14 73,7% | 1 5,3% | 4 21,1% |
| Ràpid · negres | 20 | 12 60,0% | 2 10,0% | 6 30,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 169Victòries · 107Taules · 12Derrotes · 50Estàndard · 130Ràpid · 39Blanques · 83Negres · 86
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 169 | 107 63,3% | 12 7,1% | 50 29,6% |
| Total · blanques | 83 | 56 67,5% | 4 4,8% | 23 27,7% |
| Total · negres | 86 | 51 59,3% | 8 9,3% | 27 31,4% |
| Estàndard | 130 | 81 62,3% | 9 6,9% | 40 30,8% |
| Estàndard · blanques | 64 | 42 65,6% | 3 4,7% | 19 29,7% |
| Estàndard · negres | 66 | 39 59,1% | 6 9,1% | 21 31,8% |
| Ràpid | 39 | 26 66,7% | 3 7,7% | 10 25,6% |
| Ràpid · blanques | 19 | 14 73,7% | 1 5,3% | 4 21,1% |
| Ràpid · negres | 20 | 12 60,0% | 2 10,0% | 6 30,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 169Victòries · 107Taules · 12Derrotes · 50Estàndard · 130Ràpid · 39Blanques · 83Negres · 86
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 169 | 107 63,3% | 12 7,1% | 50 29,6% |
| Total · blanques | 83 | 56 67,5% | 4 4,8% | 23 27,7% |
| Total · negres | 86 | 51 59,3% | 8 9,3% | 27 31,4% |
| Estàndard | 130 | 81 62,3% | 9 6,9% | 40 30,8% |
| Estàndard · blanques | 64 | 42 65,6% | 3 4,7% | 19 29,7% |
| Estàndard · negres | 66 | 39 59,1% | 6 9,1% | 21 31,8% |
| Ràpid | 39 | 26 66,7% | 3 7,7% | 10 25,6% |
| Ràpid · blanques | 19 | 14 73,7% | 1 5,3% | 4 21,1% |
| Ràpid · negres | 20 | 12 60,0% | 2 10,0% | 6 30,0% |
