Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+18 partides des de 2026-09-01
Partides · 1645Victòries · 676Taules · 172Derrotes · 797Estàndard · 1122Ràpid · 523Blanques · 823Negres · 822
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1645 | 676 41,1% | 172 10,5% | 797 48,5% |
| Total · blanques | 823 | 371 45,1% | 79 9,6% | 373 45,3% |
| Total · negres | 822 | 305 37,1% | 93 11,3% | 424 51,6% |
| Estàndard | 1122 | 473 42,2% | 138 12,3% | 511 45,5% |
| Estàndard · blanques | 566 | 255 45,1% | 67 11,8% | 244 43,1% |
| Estàndard · negres | 556 | 218 39,2% | 71 12,8% | 267 48,0% |
| Ràpid | 523 | 203 38,8% | 34 6,5% | 286 54,7% |
| Ràpid · blanques | 257 | 116 45,1% | 12 4,7% | 129 50,2% |
| Ràpid · negres | 266 | 87 32,7% | 22 8,3% | 157 59,0% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 1627Victòries · 671Taules · 168Derrotes · 788Estàndard · 1112Ràpid · 515Blanques · 814Negres · 813
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1627 | 671 41,2% | 168 10,3% | 788 48,4% |
| Total · blanques | 814 | 369 45,3% | 76 9,3% | 369 45,3% |
| Total · negres | 813 | 302 37,2% | 92 11,3% | 419 51,5% |
| Estàndard | 1112 | 470 42,3% | 134 12,1% | 508 45,7% |
| Estàndard · blanques | 561 | 254 45,3% | 64 11,4% | 243 43,3% |
| Estàndard · negres | 551 | 216 39,2% | 70 12,7% | 265 48,1% |
| Ràpid | 515 | 201 39,0% | 34 6,6% | 280 54,4% |
| Ràpid · blanques | 253 | 115 45,5% | 12 4,7% | 126 49,8% |
| Ràpid · negres | 262 | 86 32,8% | 22 8,4% | 154 58,8% |
Captura 2026-08-01
+7 partides des de 2026-07-01
Partides · 1619Victòries · 666Taules · 168Derrotes · 785Estàndard · 1104Ràpid · 515Blanques · 810Negres · 809
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1619 | 666 41,1% | 168 10,4% | 785 48,5% |
| Total · blanques | 810 | 366 45,2% | 76 9,4% | 368 45,4% |
| Total · negres | 809 | 300 37,1% | 92 11,4% | 417 51,6% |
| Estàndard | 1104 | 465 42,1% | 134 12,1% | 505 45,7% |
| Estàndard · blanques | 557 | 251 45,1% | 64 11,5% | 242 43,5% |
| Estàndard · negres | 547 | 214 39,1% | 70 12,8% | 263 48,1% |
| Ràpid | 515 | 201 39,0% | 34 6,6% | 280 54,4% |
| Ràpid · blanques | 253 | 115 45,5% | 12 4,7% | 126 49,8% |
| Ràpid · negres | 262 | 86 32,8% | 22 8,4% | 154 58,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1612Victòries · 663Taules · 166Derrotes · 783Estàndard · 1097Ràpid · 515Blanques · 806Negres · 806
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1612 | 663 41,1% | 166 10,3% | 783 48,6% |
| Total · blanques | 806 | 365 45,3% | 75 9,3% | 366 45,4% |
| Total · negres | 806 | 298 37,0% | 91 11,3% | 417 51,7% |
| Estàndard | 1097 | 462 42,1% | 132 12,0% | 503 45,9% |
| Estàndard · blanques | 553 | 250 45,2% | 63 11,4% | 240 43,4% |
| Estàndard · negres | 544 | 212 39,0% | 69 12,7% | 263 48,4% |
| Ràpid | 515 | 201 39,0% | 34 6,6% | 280 54,4% |
| Ràpid · blanques | 253 | 115 45,5% | 12 4,7% | 126 49,8% |
| Ràpid · negres | 262 | 86 32,8% | 22 8,4% | 154 58,8% |
