Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 117Victòries · 35Taules · 25Derrotes · 57Estàndard · 108Ràpid · 9Blanques · 60Negres · 57
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 117 | 35 29,9% | 25 21,4% | 57 48,7% |
| Total · blanques | 60 | 15 25,0% | 16 26,7% | 29 48,3% |
| Total · negres | 57 | 20 35,1% | 9 15,8% | 28 49,1% |
| Estàndard | 108 | 33 30,6% | 24 22,2% | 51 47,2% |
| Estàndard · blanques | 56 | 14 25,0% | 15 26,8% | 27 48,2% |
| Estàndard · negres | 52 | 19 36,5% | 9 17,3% | 24 46,2% |
| Ràpid | 9 | 2 22,2% | 1 11,1% | 6 66,7% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 1 25,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 107Victòries · 31Taules · 22Derrotes · 54Estàndard · 98Ràpid · 9Blanques · 54Negres · 53
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 107 | 31 29,0% | 22 20,6% | 54 50,5% |
| Total · blanques | 54 | 13 24,1% | 14 25,9% | 27 50,0% |
| Total · negres | 53 | 18 34,0% | 8 15,1% | 27 50,9% |
| Estàndard | 98 | 29 29,6% | 21 21,4% | 48 49,0% |
| Estàndard · blanques | 50 | 12 24,0% | 13 26,0% | 25 50,0% |
| Estàndard · negres | 48 | 17 35,4% | 8 16,7% | 23 47,9% |
| Ràpid | 9 | 2 22,2% | 1 11,1% | 6 66,7% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 1 25,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 107Victòries · 31Taules · 22Derrotes · 54Estàndard · 98Ràpid · 9Blanques · 54Negres · 53
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 107 | 31 29,0% | 22 20,6% | 54 50,5% |
| Total · blanques | 54 | 13 24,1% | 14 25,9% | 27 50,0% |
| Total · negres | 53 | 18 34,0% | 8 15,1% | 27 50,9% |
| Estàndard | 98 | 29 29,6% | 21 21,4% | 48 49,0% |
| Estàndard · blanques | 50 | 12 24,0% | 13 26,0% | 25 50,0% |
| Estàndard · negres | 48 | 17 35,4% | 8 16,7% | 23 47,9% |
| Ràpid | 9 | 2 22,2% | 1 11,1% | 6 66,7% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 1 25,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 107Victòries · 31Taules · 22Derrotes · 54Estàndard · 98Ràpid · 9Blanques · 54Negres · 53
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 107 | 31 29,0% | 22 20,6% | 54 50,5% |
| Total · blanques | 54 | 13 24,1% | 14 25,9% | 27 50,0% |
| Total · negres | 53 | 18 34,0% | 8 15,1% | 27 50,9% |
| Estàndard | 98 | 29 29,6% | 21 21,4% | 48 49,0% |
| Estàndard · blanques | 50 | 12 24,0% | 13 26,0% | 25 50,0% |
| Estàndard · negres | 48 | 17 35,4% | 8 16,7% | 23 47,9% |
| Ràpid | 9 | 2 22,2% | 1 11,1% | 6 66,7% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 1 25,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
