Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+17 partides des de 2026-09-01
Partides · 80Victòries · 37Taules · 5Derrotes · 38Estàndard · 46Ràpid · 34Blanques · 41Negres · 39
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 80 | 37 46,3% | 5 6,3% | 38 47,5% |
| Total · blanques | 41 | 20 48,8% | 2 4,9% | 19 46,3% |
| Total · negres | 39 | 17 43,6% | 3 7,7% | 19 48,7% |
| Estàndard | 46 | 22 47,8% | 4 8,7% | 20 43,5% |
| Estàndard · blanques | 24 | 12 50,0% | 2 8,3% | 10 41,7% |
| Estàndard · negres | 22 | 10 45,5% | 2 9,1% | 10 45,5% |
| Ràpid | 34 | 15 44,1% | 1 2,9% | 18 52,9% |
| Ràpid · blanques | 17 | 8 47,1% | 0 0,0% | 9 52,9% |
| Ràpid · negres | 17 | 7 41,2% | 1 5,9% | 9 52,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 63Victòries · 30Taules · 4Derrotes · 29Estàndard · 37Ràpid · 26Blanques · 32Negres · 31
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 63 | 30 47,6% | 4 6,4% | 29 46,0% |
| Total · blanques | 32 | 15 46,9% | 2 6,3% | 15 46,9% |
| Total · negres | 31 | 15 48,4% | 2 6,5% | 14 45,2% |
| Estàndard | 37 | 19 51,4% | 3 8,1% | 15 40,5% |
| Estàndard · blanques | 19 | 10 52,6% | 2 10,5% | 7 36,8% |
| Estàndard · negres | 18 | 9 50,0% | 1 5,6% | 8 44,4% |
| Ràpid | 26 | 11 42,3% | 1 3,9% | 14 53,9% |
| Ràpid · blanques | 13 | 5 38,5% | 0 0,0% | 8 61,5% |
| Ràpid · negres | 13 | 6 46,2% | 1 7,7% | 6 46,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 63Victòries · 30Taules · 4Derrotes · 29Estàndard · 37Ràpid · 26Blanques · 32Negres · 31
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 63 | 30 47,6% | 4 6,4% | 29 46,0% |
| Total · blanques | 32 | 15 46,9% | 2 6,3% | 15 46,9% |
| Total · negres | 31 | 15 48,4% | 2 6,5% | 14 45,2% |
| Estàndard | 37 | 19 51,4% | 3 8,1% | 15 40,5% |
| Estàndard · blanques | 19 | 10 52,6% | 2 10,5% | 7 36,8% |
| Estàndard · negres | 18 | 9 50,0% | 1 5,6% | 8 44,4% |
| Ràpid | 26 | 11 42,3% | 1 3,9% | 14 53,9% |
| Ràpid · blanques | 13 | 5 38,5% | 0 0,0% | 8 61,5% |
| Ràpid · negres | 13 | 6 46,2% | 1 7,7% | 6 46,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 63Victòries · 30Taules · 4Derrotes · 29Estàndard · 37Ràpid · 26Blanques · 32Negres · 31
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 63 | 30 47,6% | 4 6,4% | 29 46,0% |
| Total · blanques | 32 | 15 46,9% | 2 6,3% | 15 46,9% |
| Total · negres | 31 | 15 48,4% | 2 6,5% | 14 45,2% |
| Estàndard | 37 | 19 51,4% | 3 8,1% | 15 40,5% |
| Estàndard · blanques | 19 | 10 52,6% | 2 10,5% | 7 36,8% |
| Estàndard · negres | 18 | 9 50,0% | 1 5,6% | 8 44,4% |
| Ràpid | 26 | 11 42,3% | 1 3,9% | 14 53,9% |
| Ràpid · blanques | 13 | 5 38,5% | 0 0,0% | 8 61,5% |
| Ràpid · negres | 13 | 6 46,2% | 1 7,7% | 6 46,2% |
