Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 1082Victòries · 639Taules · 192Derrotes · 251Estàndard · 553Ràpid · 529Blanques · 541Negres · 541
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1082 | 639 59,1% | 192 17,7% | 251 23,2% |
| Total · blanques | 541 | 340 62,9% | 102 18,9% | 99 18,3% |
| Total · negres | 541 | 299 55,3% | 90 16,6% | 152 28,1% |
| Estàndard | 553 | 299 54,1% | 111 20,1% | 143 25,9% |
| Estàndard · blanques | 274 | 163 59,5% | 58 21,2% | 53 19,3% |
| Estàndard · negres | 279 | 136 48,8% | 53 19,0% | 90 32,3% |
| Ràpid | 529 | 340 64,3% | 81 15,3% | 108 20,4% |
| Ràpid · blanques | 267 | 177 66,3% | 44 16,5% | 46 17,2% |
| Ràpid · negres | 262 | 163 62,2% | 37 14,1% | 62 23,7% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 1075Victòries · 635Taules · 189Derrotes · 251Estàndard · 546Ràpid · 529Blanques · 537Negres · 538
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1075 | 635 59,1% | 189 17,6% | 251 23,4% |
| Total · blanques | 537 | 338 62,9% | 100 18,6% | 99 18,4% |
| Total · negres | 538 | 297 55,2% | 89 16,5% | 152 28,3% |
| Estàndard | 546 | 295 54,0% | 108 19,8% | 143 26,2% |
| Estàndard · blanques | 270 | 161 59,6% | 56 20,7% | 53 19,6% |
| Estàndard · negres | 276 | 134 48,6% | 52 18,8% | 90 32,6% |
| Ràpid | 529 | 340 64,3% | 81 15,3% | 108 20,4% |
| Ràpid · blanques | 267 | 177 66,3% | 44 16,5% | 46 17,2% |
| Ràpid · negres | 262 | 163 62,2% | 37 14,1% | 62 23,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 1067Victòries · 629Taules · 189Derrotes · 249Estàndard · 546Ràpid · 521Blanques · 533Negres · 534
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1067 | 629 59,0% | 189 17,7% | 249 23,3% |
| Total · blanques | 533 | 336 63,0% | 100 18,8% | 97 18,2% |
| Total · negres | 534 | 293 54,9% | 89 16,7% | 152 28,5% |
| Estàndard | 546 | 295 54,0% | 108 19,8% | 143 26,2% |
| Estàndard · blanques | 270 | 161 59,6% | 56 20,7% | 53 19,6% |
| Estàndard · negres | 276 | 134 48,6% | 52 18,8% | 90 32,6% |
| Ràpid | 521 | 334 64,1% | 81 15,6% | 106 20,4% |
| Ràpid · blanques | 263 | 175 66,5% | 44 16,7% | 44 16,7% |
| Ràpid · negres | 258 | 159 61,6% | 37 14,3% | 62 24,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1067Victòries · 629Taules · 189Derrotes · 249Estàndard · 546Ràpid · 521Blanques · 533Negres · 534
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1067 | 629 59,0% | 189 17,7% | 249 23,3% |
| Total · blanques | 533 | 336 63,0% | 100 18,8% | 97 18,2% |
| Total · negres | 534 | 293 54,9% | 89 16,7% | 152 28,5% |
| Estàndard | 546 | 295 54,0% | 108 19,8% | 143 26,2% |
| Estàndard · blanques | 270 | 161 59,6% | 56 20,7% | 53 19,6% |
| Estàndard · negres | 276 | 134 48,6% | 52 18,8% | 90 32,6% |
| Ràpid | 521 | 334 64,1% | 81 15,6% | 106 20,4% |
| Ràpid · blanques | 263 | 175 66,5% | 44 16,7% | 44 16,7% |
| Ràpid · negres | 258 | 159 61,6% | 37 14,3% | 62 24,0% |
