Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 333Victòries · 116Taules · 62Derrotes · 155Estàndard · 274Ràpid · 59Blanques · 168Negres · 165
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 333 | 116 34,8% | 62 18,6% | 155 46,6% |
| Total · blanques | 168 | 58 34,5% | 36 21,4% | 74 44,1% |
| Total · negres | 165 | 58 35,2% | 26 15,8% | 81 49,1% |
| Estàndard | 274 | 100 36,5% | 56 20,4% | 118 43,1% |
| Estàndard · blanques | 140 | 52 37,1% | 30 21,4% | 58 41,4% |
| Estàndard · negres | 134 | 48 35,8% | 26 19,4% | 60 44,8% |
| Ràpid | 59 | 16 27,1% | 6 10,2% | 37 62,7% |
| Ràpid · blanques | 28 | 6 21,4% | 6 21,4% | 16 57,1% |
| Ràpid · negres | 31 | 10 32,3% | 0 0,0% | 21 67,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 323Victòries · 110Taules · 60Derrotes · 153Estàndard · 264Ràpid · 59Blanques · 163Negres · 160
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 323 | 110 34,1% | 60 18,6% | 153 47,4% |
| Total · blanques | 163 | 55 33,7% | 35 21,5% | 73 44,8% |
| Total · negres | 160 | 55 34,4% | 25 15,6% | 80 50,0% |
| Estàndard | 264 | 94 35,6% | 54 20,5% | 116 43,9% |
| Estàndard · blanques | 135 | 49 36,3% | 29 21,5% | 57 42,2% |
| Estàndard · negres | 129 | 45 34,9% | 25 19,4% | 59 45,7% |
| Ràpid | 59 | 16 27,1% | 6 10,2% | 37 62,7% |
| Ràpid · blanques | 28 | 6 21,4% | 6 21,4% | 16 57,1% |
| Ràpid · negres | 31 | 10 32,3% | 0 0,0% | 21 67,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 323Victòries · 110Taules · 60Derrotes · 153Estàndard · 264Ràpid · 59Blanques · 163Negres · 160
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 323 | 110 34,1% | 60 18,6% | 153 47,4% |
| Total · blanques | 163 | 55 33,7% | 35 21,5% | 73 44,8% |
| Total · negres | 160 | 55 34,4% | 25 15,6% | 80 50,0% |
| Estàndard | 264 | 94 35,6% | 54 20,5% | 116 43,9% |
| Estàndard · blanques | 135 | 49 36,3% | 29 21,5% | 57 42,2% |
| Estàndard · negres | 129 | 45 34,9% | 25 19,4% | 59 45,7% |
| Ràpid | 59 | 16 27,1% | 6 10,2% | 37 62,7% |
| Ràpid · blanques | 28 | 6 21,4% | 6 21,4% | 16 57,1% |
| Ràpid · negres | 31 | 10 32,3% | 0 0,0% | 21 67,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 323Victòries · 110Taules · 60Derrotes · 153Estàndard · 264Ràpid · 59Blanques · 163Negres · 160
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 323 | 110 34,1% | 60 18,6% | 153 47,4% |
| Total · blanques | 163 | 55 33,7% | 35 21,5% | 73 44,8% |
| Total · negres | 160 | 55 34,4% | 25 15,6% | 80 50,0% |
| Estàndard | 264 | 94 35,6% | 54 20,5% | 116 43,9% |
| Estàndard · blanques | 135 | 49 36,3% | 29 21,5% | 57 42,2% |
| Estàndard · negres | 129 | 45 34,9% | 25 19,4% | 59 45,7% |
| Ràpid | 59 | 16 27,1% | 6 10,2% | 37 62,7% |
| Ràpid · blanques | 28 | 6 21,4% | 6 21,4% | 16 57,1% |
| Ràpid · negres | 31 | 10 32,3% | 0 0,0% | 21 67,7% |
