Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+13 partides des de 2026-09-01
Partides · 647Victòries · 314Taules · 105Derrotes · 228Estàndard · 347Ràpid · 300Blanques · 323Negres · 324
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 647 | 314 48,5% | 105 16,2% | 228 35,2% |
| Total · blanques | 323 | 163 50,5% | 48 14,9% | 112 34,7% |
| Total · negres | 324 | 151 46,6% | 57 17,6% | 116 35,8% |
| Estàndard | 347 | 169 48,7% | 71 20,5% | 107 30,8% |
| Estàndard · blanques | 175 | 93 53,1% | 34 19,4% | 48 27,4% |
| Estàndard · negres | 172 | 76 44,2% | 37 21,5% | 59 34,3% |
| Ràpid | 300 | 145 48,3% | 34 11,3% | 121 40,3% |
| Ràpid · blanques | 148 | 70 47,3% | 14 9,5% | 64 43,2% |
| Ràpid · negres | 152 | 75 49,3% | 20 13,2% | 57 37,5% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 634Victòries · 311Taules · 98Derrotes · 225Estàndard · 340Ràpid · 294Blanques · 316Negres · 318
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 634 | 311 49,1% | 98 15,5% | 225 35,5% |
| Total · blanques | 316 | 161 51,0% | 44 13,9% | 111 35,1% |
| Total · negres | 318 | 150 47,2% | 54 17,0% | 114 35,9% |
| Estàndard | 340 | 167 49,1% | 67 19,7% | 106 31,2% |
| Estàndard · blanques | 171 | 91 53,2% | 32 18,7% | 48 28,1% |
| Estàndard · negres | 169 | 76 45,0% | 35 20,7% | 58 34,3% |
| Ràpid | 294 | 144 49,0% | 31 10,5% | 119 40,5% |
| Ràpid · blanques | 145 | 70 48,3% | 12 8,3% | 63 43,5% |
| Ràpid · negres | 149 | 74 49,7% | 19 12,8% | 56 37,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 634Victòries · 311Taules · 98Derrotes · 225Estàndard · 340Ràpid · 294Blanques · 316Negres · 318
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 634 | 311 49,1% | 98 15,5% | 225 35,5% |
| Total · blanques | 316 | 161 51,0% | 44 13,9% | 111 35,1% |
| Total · negres | 318 | 150 47,2% | 54 17,0% | 114 35,9% |
| Estàndard | 340 | 167 49,1% | 67 19,7% | 106 31,2% |
| Estàndard · blanques | 171 | 91 53,2% | 32 18,7% | 48 28,1% |
| Estàndard · negres | 169 | 76 45,0% | 35 20,7% | 58 34,3% |
| Ràpid | 294 | 144 49,0% | 31 10,5% | 119 40,5% |
| Ràpid · blanques | 145 | 70 48,3% | 12 8,3% | 63 43,5% |
| Ràpid · negres | 149 | 74 49,7% | 19 12,8% | 56 37,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 634Victòries · 311Taules · 98Derrotes · 225Estàndard · 340Ràpid · 294Blanques · 316Negres · 318
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 634 | 311 49,1% | 98 15,5% | 225 35,5% |
| Total · blanques | 316 | 161 51,0% | 44 13,9% | 111 35,1% |
| Total · negres | 318 | 150 47,2% | 54 17,0% | 114 35,9% |
| Estàndard | 340 | 167 49,1% | 67 19,7% | 106 31,2% |
| Estàndard · blanques | 171 | 91 53,2% | 32 18,7% | 48 28,1% |
| Estàndard · negres | 169 | 76 45,0% | 35 20,7% | 58 34,3% |
| Ràpid | 294 | 144 49,0% | 31 10,5% | 119 40,5% |
| Ràpid · blanques | 145 | 70 48,3% | 12 8,3% | 63 43,5% |
| Ràpid · negres | 149 | 74 49,7% | 19 12,8% | 56 37,6% |
