Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 640Victòries · 248Taules · 84Derrotes · 308Estàndard · 640Ràpid · 0Blanques · 318Negres · 322
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 640 | 248 38,8% | 84 13,1% | 308 48,1% |
| Total · blanques | 318 | 139 43,7% | 46 14,5% | 133 41,8% |
| Total · negres | 322 | 109 33,9% | 38 11,8% | 175 54,4% |
| Estàndard | 640 | 248 38,8% | 84 13,1% | 308 48,1% |
| Estàndard · blanques | 318 | 139 43,7% | 46 14,5% | 133 41,8% |
| Estàndard · negres | 322 | 109 33,9% | 38 11,8% | 175 54,4% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 630Victòries · 245Taules · 82Derrotes · 303Estàndard · 630Ràpid · 0Blanques · 313Negres · 317
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 630 | 245 38,9% | 82 13,0% | 303 48,1% |
| Total · blanques | 313 | 136 43,5% | 46 14,7% | 131 41,9% |
| Total · negres | 317 | 109 34,4% | 36 11,4% | 172 54,3% |
| Estàndard | 630 | 245 38,9% | 82 13,0% | 303 48,1% |
| Estàndard · blanques | 313 | 136 43,5% | 46 14,7% | 131 41,9% |
| Estàndard · negres | 317 | 109 34,4% | 36 11,4% | 172 54,3% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 630Victòries · 245Taules · 82Derrotes · 303Estàndard · 630Ràpid · 0Blanques · 313Negres · 317
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 630 | 245 38,9% | 82 13,0% | 303 48,1% |
| Total · blanques | 313 | 136 43,5% | 46 14,7% | 131 41,9% |
| Total · negres | 317 | 109 34,4% | 36 11,4% | 172 54,3% |
| Estàndard | 630 | 245 38,9% | 82 13,0% | 303 48,1% |
| Estàndard · blanques | 313 | 136 43,5% | 46 14,7% | 131 41,9% |
| Estàndard · negres | 317 | 109 34,4% | 36 11,4% | 172 54,3% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 621Victòries · 242Taules · 81Derrotes · 298Estàndard · 621Ràpid · 0Blanques · 309Negres · 312
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 621 | 242 39,0% | 81 13,0% | 298 48,0% |
| Total · blanques | 309 | 134 43,4% | 45 14,6% | 130 42,1% |
| Total · negres | 312 | 108 34,6% | 36 11,5% | 168 53,9% |
| Estàndard | 621 | 242 39,0% | 81 13,0% | 298 48,0% |
| Estàndard · blanques | 309 | 134 43,4% | 45 14,6% | 130 42,1% |
| Estàndard · negres | 312 | 108 34,6% | 36 11,5% | 168 53,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
