Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 721Victòries · 409Taules · 160Derrotes · 152Estàndard · 325Ràpid · 396Blanques · 351Negres · 370
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 721 | 409 56,7% | 160 22,2% | 152 21,1% |
| Total · blanques | 351 | 201 57,3% | 90 25,6% | 60 17,1% |
| Total · negres | 370 | 208 56,2% | 70 18,9% | 92 24,9% |
| Estàndard | 325 | 145 44,6% | 102 31,4% | 78 24,0% |
| Estàndard · blanques | 157 | 70 44,6% | 57 36,3% | 30 19,1% |
| Estàndard · negres | 168 | 75 44,6% | 45 26,8% | 48 28,6% |
| Ràpid | 396 | 264 66,7% | 58 14,7% | 74 18,7% |
| Ràpid · blanques | 194 | 131 67,5% | 33 17,0% | 30 15,5% |
| Ràpid · negres | 202 | 133 65,8% | 25 12,4% | 44 21,8% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 711Victòries · 403Taules · 158Derrotes · 150Estàndard · 315Ràpid · 396Blanques · 345Negres · 366
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 711 | 403 56,7% | 158 22,2% | 150 21,1% |
| Total · blanques | 345 | 196 56,8% | 89 25,8% | 60 17,4% |
| Total · negres | 366 | 207 56,6% | 69 18,9% | 90 24,6% |
| Estàndard | 315 | 139 44,1% | 100 31,8% | 76 24,1% |
| Estàndard · blanques | 151 | 65 43,1% | 56 37,1% | 30 19,9% |
| Estàndard · negres | 164 | 74 45,1% | 44 26,8% | 46 28,1% |
| Ràpid | 396 | 264 66,7% | 58 14,7% | 74 18,7% |
| Ràpid · blanques | 194 | 131 67,5% | 33 17,0% | 30 15,5% |
| Ràpid · negres | 202 | 133 65,8% | 25 12,4% | 44 21,8% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 711Victòries · 403Taules · 158Derrotes · 150Estàndard · 315Ràpid · 396Blanques · 345Negres · 366
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 711 | 403 56,7% | 158 22,2% | 150 21,1% |
| Total · blanques | 345 | 196 56,8% | 89 25,8% | 60 17,4% |
| Total · negres | 366 | 207 56,6% | 69 18,9% | 90 24,6% |
| Estàndard | 315 | 139 44,1% | 100 31,8% | 76 24,1% |
| Estàndard · blanques | 151 | 65 43,1% | 56 37,1% | 30 19,9% |
| Estàndard · negres | 164 | 74 45,1% | 44 26,8% | 46 28,1% |
| Ràpid | 396 | 264 66,7% | 58 14,7% | 74 18,7% |
| Ràpid · blanques | 194 | 131 67,5% | 33 17,0% | 30 15,5% |
| Ràpid · negres | 202 | 133 65,8% | 25 12,4% | 44 21,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 711Victòries · 403Taules · 158Derrotes · 150Estàndard · 315Ràpid · 396Blanques · 345Negres · 366
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 711 | 403 56,7% | 158 22,2% | 150 21,1% |
| Total · blanques | 345 | 196 56,8% | 89 25,8% | 60 17,4% |
| Total · negres | 366 | 207 56,6% | 69 18,9% | 90 24,6% |
| Estàndard | 315 | 139 44,1% | 100 31,8% | 76 24,1% |
| Estàndard · blanques | 151 | 65 43,1% | 56 37,1% | 30 19,9% |
| Estàndard · negres | 164 | 74 45,1% | 44 26,8% | 46 28,1% |
| Ràpid | 396 | 264 66,7% | 58 14,7% | 74 18,7% |
| Ràpid · blanques | 194 | 131 67,5% | 33 17,0% | 30 15,5% |
| Ràpid · negres | 202 | 133 65,8% | 25 12,4% | 44 21,8% |
