Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+19 partides des de 2026-09-01
Partides · 203Victòries · 136Taules · 22Derrotes · 45Estàndard · 71Ràpid · 132Blanques · 103Negres · 100
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 203 | 136 67,0% | 22 10,8% | 45 22,2% |
| Total · blanques | 103 | 72 69,9% | 12 11,7% | 19 18,5% |
| Total · negres | 100 | 64 64,0% | 10 10,0% | 26 26,0% |
| Estàndard | 71 | 39 54,9% | 13 18,3% | 19 26,8% |
| Estàndard · blanques | 37 | 23 62,2% | 6 16,2% | 8 21,6% |
| Estàndard · negres | 34 | 16 47,1% | 7 20,6% | 11 32,4% |
| Ràpid | 132 | 97 73,5% | 9 6,8% | 26 19,7% |
| Ràpid · blanques | 66 | 49 74,2% | 6 9,1% | 11 16,7% |
| Ràpid · negres | 66 | 48 72,7% | 3 4,6% | 15 22,7% |
Captura 2026-09-01
+7 partides des de 2026-08-01
Partides · 184Victòries · 123Taules · 20Derrotes · 41Estàndard · 61Ràpid · 123Blanques · 94Negres · 90
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 184 | 123 66,9% | 20 10,9% | 41 22,3% |
| Total · blanques | 94 | 66 70,2% | 11 11,7% | 17 18,1% |
| Total · negres | 90 | 57 63,3% | 9 10,0% | 24 26,7% |
| Estàndard | 61 | 33 54,1% | 12 19,7% | 16 26,2% |
| Estàndard · blanques | 32 | 19 59,4% | 6 18,8% | 7 21,9% |
| Estàndard · negres | 29 | 14 48,3% | 6 20,7% | 9 31,0% |
| Ràpid | 123 | 90 73,2% | 8 6,5% | 25 20,3% |
| Ràpid · blanques | 62 | 47 75,8% | 5 8,1% | 10 16,1% |
| Ràpid · negres | 61 | 43 70,5% | 3 4,9% | 15 24,6% |
Captura 2026-08-01
+23 partides des de 2026-07-01
Partides · 177Victòries · 119Taules · 19Derrotes · 39Estàndard · 54Ràpid · 123Blanques · 90Negres · 87
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 177 | 119 67,2% | 19 10,7% | 39 22,0% |
| Total · blanques | 90 | 63 70,0% | 11 12,2% | 16 17,8% |
| Total · negres | 87 | 56 64,4% | 8 9,2% | 23 26,4% |
| Estàndard | 54 | 29 53,7% | 11 20,4% | 14 25,9% |
| Estàndard · blanques | 28 | 16 57,1% | 6 21,4% | 6 21,4% |
| Estàndard · negres | 26 | 13 50,0% | 5 19,2% | 8 30,8% |
| Ràpid | 123 | 90 73,2% | 8 6,5% | 25 20,3% |
| Ràpid · blanques | 62 | 47 75,8% | 5 8,1% | 10 16,1% |
| Ràpid · negres | 61 | 43 70,5% | 3 4,9% | 15 24,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 154Victòries · 106Taules · 14Derrotes · 34Estàndard · 31Ràpid · 123Blanques · 79Negres · 75
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 154 | 106 68,8% | 14 9,1% | 34 22,1% |
| Total · blanques | 79 | 58 73,4% | 7 8,9% | 14 17,7% |
| Total · negres | 75 | 48 64,0% | 7 9,3% | 20 26,7% |
| Estàndard | 31 | 16 51,6% | 6 19,4% | 9 29,0% |
| Estàndard · blanques | 17 | 11 64,7% | 2 11,8% | 4 23,5% |
| Estàndard · negres | 14 | 5 35,7% | 4 28,6% | 5 35,7% |
| Ràpid | 123 | 90 73,2% | 8 6,5% | 25 20,3% |
| Ràpid · blanques | 62 | 47 75,8% | 5 8,1% | 10 16,1% |
| Ràpid · negres | 61 | 43 70,5% | 3 4,9% | 15 24,6% |
