Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 158Victòries · 71Taules · 19Derrotes · 68Estàndard · 120Ràpid · 38Blanques · 76Negres · 82
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 158 | 71 44,9% | 19 12,0% | 68 43,0% |
| Total · blanques | 76 | 32 42,1% | 11 14,5% | 33 43,4% |
| Total · negres | 82 | 39 47,6% | 8 9,8% | 35 42,7% |
| Estàndard | 120 | 51 42,5% | 16 13,3% | 53 44,2% |
| Estàndard · blanques | 56 | 22 39,3% | 9 16,1% | 25 44,6% |
| Estàndard · negres | 64 | 29 45,3% | 7 10,9% | 28 43,8% |
| Ràpid | 38 | 20 52,6% | 3 7,9% | 15 39,5% |
| Ràpid · blanques | 20 | 10 50,0% | 2 10,0% | 8 40,0% |
| Ràpid · negres | 18 | 10 55,6% | 1 5,6% | 7 38,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 149Victòries · 66Taules · 17Derrotes · 66Estàndard · 111Ràpid · 38Blanques · 72Negres · 77
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 149 | 66 44,3% | 17 11,4% | 66 44,3% |
| Total · blanques | 72 | 30 41,7% | 10 13,9% | 32 44,4% |
| Total · negres | 77 | 36 46,8% | 7 9,1% | 34 44,2% |
| Estàndard | 111 | 46 41,4% | 14 12,6% | 51 46,0% |
| Estàndard · blanques | 52 | 20 38,5% | 8 15,4% | 24 46,2% |
| Estàndard · negres | 59 | 26 44,1% | 6 10,2% | 27 45,8% |
| Ràpid | 38 | 20 52,6% | 3 7,9% | 15 39,5% |
| Ràpid · blanques | 20 | 10 50,0% | 2 10,0% | 8 40,0% |
| Ràpid · negres | 18 | 10 55,6% | 1 5,6% | 7 38,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 149Victòries · 66Taules · 17Derrotes · 66Estàndard · 111Ràpid · 38Blanques · 72Negres · 77
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 149 | 66 44,3% | 17 11,4% | 66 44,3% |
| Total · blanques | 72 | 30 41,7% | 10 13,9% | 32 44,4% |
| Total · negres | 77 | 36 46,8% | 7 9,1% | 34 44,2% |
| Estàndard | 111 | 46 41,4% | 14 12,6% | 51 46,0% |
| Estàndard · blanques | 52 | 20 38,5% | 8 15,4% | 24 46,2% |
| Estàndard · negres | 59 | 26 44,1% | 6 10,2% | 27 45,8% |
| Ràpid | 38 | 20 52,6% | 3 7,9% | 15 39,5% |
| Ràpid · blanques | 20 | 10 50,0% | 2 10,0% | 8 40,0% |
| Ràpid · negres | 18 | 10 55,6% | 1 5,6% | 7 38,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 149Victòries · 66Taules · 17Derrotes · 66Estàndard · 111Ràpid · 38Blanques · 72Negres · 77
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 149 | 66 44,3% | 17 11,4% | 66 44,3% |
| Total · blanques | 72 | 30 41,7% | 10 13,9% | 32 44,4% |
| Total · negres | 77 | 36 46,8% | 7 9,1% | 34 44,2% |
| Estàndard | 111 | 46 41,4% | 14 12,6% | 51 46,0% |
| Estàndard · blanques | 52 | 20 38,5% | 8 15,4% | 24 46,2% |
| Estàndard · negres | 59 | 26 44,1% | 6 10,2% | 27 45,8% |
| Ràpid | 38 | 20 52,6% | 3 7,9% | 15 39,5% |
| Ràpid · blanques | 20 | 10 50,0% | 2 10,0% | 8 40,0% |
| Ràpid · negres | 18 | 10 55,6% | 1 5,6% | 7 38,9% |
