Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 57Victòries · 21Taules · 5Derrotes · 31Estàndard · 37Ràpid · 20Blanques · 31Negres · 26
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 57 | 21 36,8% | 5 8,8% | 31 54,4% |
| Total · blanques | 31 | 12 38,7% | 4 12,9% | 15 48,4% |
| Total · negres | 26 | 9 34,6% | 1 3,9% | 16 61,5% |
| Estàndard | 37 | 16 43,2% | 3 8,1% | 18 48,7% |
| Estàndard · blanques | 19 | 9 47,4% | 3 15,8% | 7 36,8% |
| Estàndard · negres | 18 | 7 38,9% | 0 0,0% | 11 61,1% |
| Ràpid | 20 | 5 25,0% | 2 10,0% | 13 65,0% |
| Ràpid · blanques | 12 | 3 25,0% | 1 8,3% | 8 66,7% |
| Ràpid · negres | 8 | 2 25,0% | 1 12,5% | 5 62,5% |
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-07-01
Partides · 57Victòries · 21Taules · 5Derrotes · 31Estàndard · 37Ràpid · 20Blanques · 31Negres · 26
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 57 | 21 36,8% | 5 8,8% | 31 54,4% |
| Total · blanques | 31 | 12 38,7% | 4 12,9% | 15 48,4% |
| Total · negres | 26 | 9 34,6% | 1 3,9% | 16 61,5% |
| Estàndard | 37 | 16 43,2% | 3 8,1% | 18 48,7% |
| Estàndard · blanques | 19 | 9 47,4% | 3 15,8% | 7 36,8% |
| Estàndard · negres | 18 | 7 38,9% | 0 0,0% | 11 61,1% |
| Ràpid | 20 | 5 25,0% | 2 10,0% | 13 65,0% |
| Ràpid · blanques | 12 | 3 25,0% | 1 8,3% | 8 66,7% |
| Ràpid · negres | 8 | 2 25,0% | 1 12,5% | 5 62,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 51Victòries · 17Taules · 4Derrotes · 30Estàndard · 37Ràpid · 14Blanques · 27Negres · 24
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 51 | 17 33,3% | 4 7,8% | 30 58,8% |
| Total · blanques | 27 | 10 37,0% | 3 11,1% | 14 51,9% |
| Total · negres | 24 | 7 29,2% | 1 4,2% | 16 66,7% |
| Estàndard | 37 | 16 43,2% | 3 8,1% | 18 48,7% |
| Estàndard · blanques | 19 | 9 47,4% | 3 15,8% | 7 36,8% |
| Estàndard · negres | 18 | 7 38,9% | 0 0,0% | 11 61,1% |
| Ràpid | 14 | 1 7,1% | 1 7,1% | 12 85,7% |
| Ràpid · blanques | 8 | 1 12,5% | 0 0,0% | 7 87,5% |
| Ràpid · negres | 6 | 0 0,0% | 1 16,7% | 5 83,3% |
