Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 536Victòries · 244Taules · 136Derrotes · 156Estàndard · 536Ràpid · 0Blanques · 273Negres · 263
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 536 | 244 45,5% | 136 25,4% | 156 29,1% |
| Total · blanques | 273 | 121 44,3% | 71 26,0% | 81 29,7% |
| Total · negres | 263 | 123 46,8% | 65 24,7% | 75 28,5% |
| Estàndard | 536 | 244 45,5% | 136 25,4% | 156 29,1% |
| Estàndard · blanques | 273 | 121 44,3% | 71 26,0% | 81 29,7% |
| Estàndard · negres | 263 | 123 46,8% | 65 24,7% | 75 28,5% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+7 partides des de 2026-08-01
Partides · 530Victòries · 240Taules · 135Derrotes · 155Estàndard · 530Ràpid · 0Blanques · 270Negres · 260
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 530 | 240 45,3% | 135 25,5% | 155 29,3% |
| Total · blanques | 270 | 119 44,1% | 70 25,9% | 81 30,0% |
| Total · negres | 260 | 121 46,5% | 65 25,0% | 74 28,5% |
| Estàndard | 530 | 240 45,3% | 135 25,5% | 155 29,3% |
| Estàndard · blanques | 270 | 119 44,1% | 70 25,9% | 81 30,0% |
| Estàndard · negres | 260 | 121 46,5% | 65 25,0% | 74 28,5% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+7 partides des de 2026-07-01
Partides · 523Victòries · 238Taules · 134Derrotes · 151Estàndard · 523Ràpid · 0Blanques · 267Negres · 256
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 523 | 238 45,5% | 134 25,6% | 151 28,9% |
| Total · blanques | 267 | 118 44,2% | 70 26,2% | 79 29,6% |
| Total · negres | 256 | 120 46,9% | 64 25,0% | 72 28,1% |
| Estàndard | 523 | 238 45,5% | 134 25,6% | 151 28,9% |
| Estàndard · blanques | 267 | 118 44,2% | 70 26,2% | 79 29,6% |
| Estàndard · negres | 256 | 120 46,9% | 64 25,0% | 72 28,1% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 516Victòries · 234Taules · 133Derrotes · 149Estàndard · 516Ràpid · 0Blanques · 264Negres · 252
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 516 | 234 45,4% | 133 25,8% | 149 28,9% |
| Total · blanques | 264 | 117 44,3% | 70 26,5% | 77 29,2% |
| Total · negres | 252 | 117 46,4% | 63 25,0% | 72 28,6% |
| Estàndard | 516 | 234 45,4% | 133 25,8% | 149 28,9% |
| Estàndard · blanques | 264 | 117 44,3% | 70 26,5% | 77 29,2% |
| Estàndard · negres | 252 | 117 46,4% | 63 25,0% | 72 28,6% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
