Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+14 partides des de 2026-09-01
Partides · 403Victòries · 178Taules · 69Derrotes · 156Estàndard · 231Ràpid · 172Blanques · 203Negres · 200
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 403 | 178 44,2% | 69 17,1% | 156 38,7% |
| Total · blanques | 203 | 97 47,8% | 33 16,3% | 73 36,0% |
| Total · negres | 200 | 81 40,5% | 36 18,0% | 83 41,5% |
| Estàndard | 231 | 104 45,0% | 53 22,9% | 74 32,0% |
| Estàndard · blanques | 114 | 53 46,5% | 26 22,8% | 35 30,7% |
| Estàndard · negres | 117 | 51 43,6% | 27 23,1% | 39 33,3% |
| Ràpid | 172 | 74 43,0% | 16 9,3% | 82 47,7% |
| Ràpid · blanques | 89 | 44 49,4% | 7 7,9% | 38 42,7% |
| Ràpid · negres | 83 | 30 36,1% | 9 10,8% | 44 53,0% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 389Victòries · 172Taules · 67Derrotes · 150Estàndard · 224Ràpid · 165Blanques · 196Negres · 193
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 389 | 172 44,2% | 67 17,2% | 150 38,6% |
| Total · blanques | 196 | 94 48,0% | 32 16,3% | 70 35,7% |
| Total · negres | 193 | 78 40,4% | 35 18,1% | 80 41,5% |
| Estàndard | 224 | 100 44,6% | 52 23,2% | 72 32,1% |
| Estàndard · blanques | 111 | 51 46,0% | 26 23,4% | 34 30,6% |
| Estàndard · negres | 113 | 49 43,4% | 26 23,0% | 38 33,6% |
| Ràpid | 165 | 72 43,6% | 15 9,1% | 78 47,3% |
| Ràpid · blanques | 85 | 43 50,6% | 6 7,1% | 36 42,4% |
| Ràpid · negres | 80 | 29 36,3% | 9 11,3% | 42 52,5% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 381Victòries · 168Taules · 65Derrotes · 148Estàndard · 224Ràpid · 157Blanques · 192Negres · 189
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 381 | 168 44,1% | 65 17,1% | 148 38,9% |
| Total · blanques | 192 | 91 47,4% | 32 16,7% | 69 35,9% |
| Total · negres | 189 | 77 40,7% | 33 17,5% | 79 41,8% |
| Estàndard | 224 | 100 44,6% | 52 23,2% | 72 32,1% |
| Estàndard · blanques | 111 | 51 46,0% | 26 23,4% | 34 30,6% |
| Estàndard · negres | 113 | 49 43,4% | 26 23,0% | 38 33,6% |
| Ràpid | 157 | 68 43,3% | 13 8,3% | 76 48,4% |
| Ràpid · blanques | 81 | 40 49,4% | 6 7,4% | 35 43,2% |
| Ràpid · negres | 76 | 28 36,8% | 7 9,2% | 41 54,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 373Victòries · 166Taules · 63Derrotes · 144Estàndard · 216Ràpid · 157Blanques · 188Negres · 185
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 373 | 166 44,5% | 63 16,9% | 144 38,6% |
| Total · blanques | 188 | 91 48,4% | 31 16,5% | 66 35,1% |
| Total · negres | 185 | 75 40,5% | 32 17,3% | 78 42,2% |
| Estàndard | 216 | 98 45,4% | 50 23,2% | 68 31,5% |
| Estàndard · blanques | 107 | 51 47,7% | 25 23,4% | 31 29,0% |
| Estàndard · negres | 109 | 47 43,1% | 25 22,9% | 37 33,9% |
| Ràpid | 157 | 68 43,3% | 13 8,3% | 76 48,4% |
| Ràpid · blanques | 81 | 40 49,4% | 6 7,4% | 35 43,2% |
| Ràpid · negres | 76 | 28 36,8% | 7 9,2% | 41 54,0% |
