Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 1449Victòries · 652Taules · 146Derrotes · 651Estàndard · 633Ràpid · 816Blanques · 726Negres · 723
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1449 | 652 45,0% | 146 10,1% | 651 44,9% |
| Total · blanques | 726 | 350 48,2% | 72 9,9% | 304 41,9% |
| Total · negres | 723 | 302 41,8% | 74 10,2% | 347 48,0% |
| Estàndard | 633 | 277 43,8% | 80 12,6% | 276 43,6% |
| Estàndard · blanques | 319 | 160 50,2% | 39 12,2% | 120 37,6% |
| Estàndard · negres | 314 | 117 37,3% | 41 13,1% | 156 49,7% |
| Ràpid | 816 | 375 46,0% | 66 8,1% | 375 46,0% |
| Ràpid · blanques | 407 | 190 46,7% | 33 8,1% | 184 45,2% |
| Ràpid · negres | 409 | 185 45,2% | 33 8,1% | 191 46,7% |
Captura 2026-09-01
+25 partides des de 2026-08-01
Partides · 1441Victòries · 647Taules · 146Derrotes · 648Estàndard · 625Ràpid · 816Blanques · 722Negres · 719
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1441 | 647 44,9% | 146 10,1% | 648 45,0% |
| Total · blanques | 722 | 347 48,1% | 72 10,0% | 303 42,0% |
| Total · negres | 719 | 300 41,7% | 74 10,3% | 345 48,0% |
| Estàndard | 625 | 272 43,5% | 80 12,8% | 273 43,7% |
| Estàndard · blanques | 315 | 157 49,8% | 39 12,4% | 119 37,8% |
| Estàndard · negres | 310 | 115 37,1% | 41 13,2% | 154 49,7% |
| Ràpid | 816 | 375 46,0% | 66 8,1% | 375 46,0% |
| Ràpid · blanques | 407 | 190 46,7% | 33 8,1% | 184 45,2% |
| Ràpid · negres | 409 | 185 45,2% | 33 8,1% | 191 46,7% |
Captura 2026-08-01
+16 partides des de 2026-07-01
Partides · 1416Victòries · 631Taules · 146Derrotes · 639Estàndard · 625Ràpid · 791Blanques · 709Negres · 707
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1416 | 631 44,6% | 146 10,3% | 639 45,1% |
| Total · blanques | 709 | 339 47,8% | 72 10,2% | 298 42,0% |
| Total · negres | 707 | 292 41,3% | 74 10,5% | 341 48,2% |
| Estàndard | 625 | 272 43,5% | 80 12,8% | 273 43,7% |
| Estàndard · blanques | 315 | 157 49,8% | 39 12,4% | 119 37,8% |
| Estàndard · negres | 310 | 115 37,1% | 41 13,2% | 154 49,7% |
| Ràpid | 791 | 359 45,4% | 66 8,3% | 366 46,3% |
| Ràpid · blanques | 394 | 182 46,2% | 33 8,4% | 179 45,4% |
| Ràpid · negres | 397 | 177 44,6% | 33 8,3% | 187 47,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1400Victòries · 621Taules · 144Derrotes · 635Estàndard · 625Ràpid · 775Blanques · 701Negres · 699
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1400 | 621 44,4% | 144 10,3% | 635 45,4% |
| Total · blanques | 701 | 334 47,7% | 70 10,0% | 297 42,4% |
| Total · negres | 699 | 287 41,1% | 74 10,6% | 338 48,4% |
| Estàndard | 625 | 272 43,5% | 80 12,8% | 273 43,7% |
| Estàndard · blanques | 315 | 157 49,8% | 39 12,4% | 119 37,8% |
| Estàndard · negres | 310 | 115 37,1% | 41 13,2% | 154 49,7% |
| Ràpid | 775 | 349 45,0% | 64 8,3% | 362 46,7% |
| Ràpid · blanques | 386 | 177 45,9% | 31 8,0% | 178 46,1% |
| Ràpid · negres | 389 | 172 44,2% | 33 8,5% | 184 47,3% |
