Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 546Victòries · 276Taules · 99Derrotes · 171Estàndard · 397Ràpid · 149Blanques · 276Negres · 270
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 546 | 276 50,6% | 99 18,1% | 171 31,3% |
| Total · blanques | 276 | 145 52,5% | 53 19,2% | 78 28,3% |
| Total · negres | 270 | 131 48,5% | 46 17,0% | 93 34,4% |
| Estàndard | 397 | 210 52,9% | 80 20,2% | 107 27,0% |
| Estàndard · blanques | 203 | 107 52,7% | 42 20,7% | 54 26,6% |
| Estàndard · negres | 194 | 103 53,1% | 38 19,6% | 53 27,3% |
| Ràpid | 149 | 66 44,3% | 19 12,8% | 64 43,0% |
| Ràpid · blanques | 73 | 38 52,1% | 11 15,1% | 24 32,9% |
| Ràpid · negres | 76 | 28 36,8% | 8 10,5% | 40 52,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 538Victòries · 273Taules · 95Derrotes · 170Estàndard · 389Ràpid · 149Blanques · 272Negres · 266
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 538 | 273 50,7% | 95 17,7% | 170 31,6% |
| Total · blanques | 272 | 143 52,6% | 52 19,1% | 77 28,3% |
| Total · negres | 266 | 130 48,9% | 43 16,2% | 93 35,0% |
| Estàndard | 389 | 207 53,2% | 76 19,5% | 106 27,3% |
| Estàndard · blanques | 199 | 105 52,8% | 41 20,6% | 53 26,6% |
| Estàndard · negres | 190 | 102 53,7% | 35 18,4% | 53 27,9% |
| Ràpid | 149 | 66 44,3% | 19 12,8% | 64 43,0% |
| Ràpid · blanques | 73 | 38 52,1% | 11 15,1% | 24 32,9% |
| Ràpid · negres | 76 | 28 36,8% | 8 10,5% | 40 52,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 538Victòries · 273Taules · 95Derrotes · 170Estàndard · 389Ràpid · 149Blanques · 272Negres · 266
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 538 | 273 50,7% | 95 17,7% | 170 31,6% |
| Total · blanques | 272 | 143 52,6% | 52 19,1% | 77 28,3% |
| Total · negres | 266 | 130 48,9% | 43 16,2% | 93 35,0% |
| Estàndard | 389 | 207 53,2% | 76 19,5% | 106 27,3% |
| Estàndard · blanques | 199 | 105 52,8% | 41 20,6% | 53 26,6% |
| Estàndard · negres | 190 | 102 53,7% | 35 18,4% | 53 27,9% |
| Ràpid | 149 | 66 44,3% | 19 12,8% | 64 43,0% |
| Ràpid · blanques | 73 | 38 52,1% | 11 15,1% | 24 32,9% |
| Ràpid · negres | 76 | 28 36,8% | 8 10,5% | 40 52,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 538Victòries · 273Taules · 95Derrotes · 170Estàndard · 389Ràpid · 149Blanques · 272Negres · 266
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 538 | 273 50,7% | 95 17,7% | 170 31,6% |
| Total · blanques | 272 | 143 52,6% | 52 19,1% | 77 28,3% |
| Total · negres | 266 | 130 48,9% | 43 16,2% | 93 35,0% |
| Estàndard | 389 | 207 53,2% | 76 19,5% | 106 27,3% |
| Estàndard · blanques | 199 | 105 52,8% | 41 20,6% | 53 26,6% |
| Estàndard · negres | 190 | 102 53,7% | 35 18,4% | 53 27,9% |
| Ràpid | 149 | 66 44,3% | 19 12,8% | 64 43,0% |
| Ràpid · blanques | 73 | 38 52,1% | 11 15,1% | 24 32,9% |
| Ràpid · negres | 76 | 28 36,8% | 8 10,5% | 40 52,6% |
