Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 214Victòries · 95Taules · 33Derrotes · 86Estàndard · 156Ràpid · 58Blanques · 104Negres · 110
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 214 | 95 44,4% | 33 15,4% | 86 40,2% |
| Total · blanques | 104 | 51 49,0% | 15 14,4% | 38 36,5% |
| Total · negres | 110 | 44 40,0% | 18 16,4% | 48 43,6% |
| Estàndard | 156 | 74 47,4% | 31 19,9% | 51 32,7% |
| Estàndard · blanques | 76 | 41 54,0% | 15 19,7% | 20 26,3% |
| Estàndard · negres | 80 | 33 41,3% | 16 20,0% | 31 38,8% |
| Ràpid | 58 | 21 36,2% | 2 3,5% | 35 60,3% |
| Ràpid · blanques | 28 | 10 35,7% | 0 0,0% | 18 64,3% |
| Ràpid · negres | 30 | 11 36,7% | 2 6,7% | 17 56,7% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 204Victòries · 91Taules · 30Derrotes · 83Estàndard · 146Ràpid · 58Blanques · 99Negres · 105
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 204 | 91 44,6% | 30 14,7% | 83 40,7% |
| Total · blanques | 99 | 48 48,5% | 15 15,2% | 36 36,4% |
| Total · negres | 105 | 43 41,0% | 15 14,3% | 47 44,8% |
| Estàndard | 146 | 70 48,0% | 28 19,2% | 48 32,9% |
| Estàndard · blanques | 71 | 38 53,5% | 15 21,1% | 18 25,4% |
| Estàndard · negres | 75 | 32 42,7% | 13 17,3% | 30 40,0% |
| Ràpid | 58 | 21 36,2% | 2 3,5% | 35 60,3% |
| Ràpid · blanques | 28 | 10 35,7% | 0 0,0% | 18 64,3% |
| Ràpid · negres | 30 | 11 36,7% | 2 6,7% | 17 56,7% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 195Victòries · 87Taules · 27Derrotes · 81Estàndard · 137Ràpid · 58Blanques · 95Negres · 100
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 195 | 87 44,6% | 27 13,9% | 81 41,5% |
| Total · blanques | 95 | 45 47,4% | 14 14,7% | 36 37,9% |
| Total · negres | 100 | 42 42,0% | 13 13,0% | 45 45,0% |
| Estàndard | 137 | 66 48,2% | 25 18,3% | 46 33,6% |
| Estàndard · blanques | 67 | 35 52,2% | 14 20,9% | 18 26,9% |
| Estàndard · negres | 70 | 31 44,3% | 11 15,7% | 28 40,0% |
| Ràpid | 58 | 21 36,2% | 2 3,5% | 35 60,3% |
| Ràpid · blanques | 28 | 10 35,7% | 0 0,0% | 18 64,3% |
| Ràpid · negres | 30 | 11 36,7% | 2 6,7% | 17 56,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 187Victòries · 83Taules · 25Derrotes · 79Estàndard · 137Ràpid · 50Blanques · 91Negres · 96
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 187 | 83 44,4% | 25 13,4% | 79 42,3% |
| Total · blanques | 91 | 41 45,1% | 14 15,4% | 36 39,6% |
| Total · negres | 96 | 42 43,8% | 11 11,5% | 43 44,8% |
| Estàndard | 137 | 66 48,2% | 25 18,3% | 46 33,6% |
| Estàndard · blanques | 67 | 35 52,2% | 14 20,9% | 18 26,9% |
| Estàndard · negres | 70 | 31 44,3% | 11 15,7% | 28 40,0% |
| Ràpid | 50 | 17 34,0% | 0 0,0% | 33 66,0% |
| Ràpid · blanques | 24 | 6 25,0% | 0 0,0% | 18 75,0% |
| Ràpid · negres | 26 | 11 42,3% | 0 0,0% | 15 57,7% |
