Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+24 partides des de 2026-09-01
Partides · 942Victòries · 494Taules · 176Derrotes · 272Estàndard · 719Ràpid · 223Blanques · 479Negres · 463
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 942 | 494 52,4% | 176 18,7% | 272 28,9% |
| Total · blanques | 479 | 254 53,0% | 95 19,8% | 130 27,1% |
| Total · negres | 463 | 240 51,8% | 81 17,5% | 142 30,7% |
| Estàndard | 719 | 352 49,0% | 153 21,3% | 214 29,8% |
| Estàndard · blanques | 367 | 185 50,4% | 81 22,1% | 101 27,5% |
| Estàndard · negres | 352 | 167 47,4% | 72 20,5% | 113 32,1% |
| Ràpid | 223 | 142 63,7% | 23 10,3% | 58 26,0% |
| Ràpid · blanques | 112 | 69 61,6% | 14 12,5% | 29 25,9% |
| Ràpid · negres | 111 | 73 65,8% | 9 8,1% | 29 26,1% |
Captura 2026-09-01
+17 partides des de 2026-08-01
Partides · 918Victòries · 479Taules · 172Derrotes · 267Estàndard · 712Ràpid · 206Blanques · 468Negres · 450
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 918 | 479 52,2% | 172 18,7% | 267 29,1% |
| Total · blanques | 468 | 248 53,0% | 92 19,7% | 128 27,4% |
| Total · negres | 450 | 231 51,3% | 80 17,8% | 139 30,9% |
| Estàndard | 712 | 348 48,9% | 150 21,1% | 214 30,1% |
| Estàndard · blanques | 364 | 184 50,6% | 79 21,7% | 101 27,8% |
| Estàndard · negres | 348 | 164 47,1% | 71 20,4% | 113 32,5% |
| Ràpid | 206 | 131 63,6% | 22 10,7% | 53 25,7% |
| Ràpid · blanques | 104 | 64 61,5% | 13 12,5% | 27 26,0% |
| Ràpid · negres | 102 | 67 65,7% | 9 8,8% | 26 25,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 901Victòries · 470Taules · 170Derrotes · 261Estàndard · 712Ràpid · 189Blanques · 459Negres · 442
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 901 | 470 52,2% | 170 18,9% | 261 29,0% |
| Total · blanques | 459 | 243 52,9% | 91 19,8% | 125 27,2% |
| Total · negres | 442 | 227 51,4% | 79 17,9% | 136 30,8% |
| Estàndard | 712 | 348 48,9% | 150 21,1% | 214 30,1% |
| Estàndard · blanques | 364 | 184 50,6% | 79 21,7% | 101 27,8% |
| Estàndard · negres | 348 | 164 47,1% | 71 20,4% | 113 32,5% |
| Ràpid | 189 | 122 64,6% | 20 10,6% | 47 24,9% |
| Ràpid · blanques | 95 | 59 62,1% | 12 12,6% | 24 25,3% |
| Ràpid · negres | 94 | 63 67,0% | 8 8,5% | 23 24,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 901Victòries · 470Taules · 170Derrotes · 261Estàndard · 712Ràpid · 189Blanques · 459Negres · 442
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 901 | 470 52,2% | 170 18,9% | 261 29,0% |
| Total · blanques | 459 | 243 52,9% | 91 19,8% | 125 27,2% |
| Total · negres | 442 | 227 51,4% | 79 17,9% | 136 30,8% |
| Estàndard | 712 | 348 48,9% | 150 21,1% | 214 30,1% |
| Estàndard · blanques | 364 | 184 50,6% | 79 21,7% | 101 27,8% |
| Estàndard · negres | 348 | 164 47,1% | 71 20,4% | 113 32,5% |
| Ràpid | 189 | 122 64,6% | 20 10,6% | 47 24,9% |
| Ràpid · blanques | 95 | 59 62,1% | 12 12,6% | 24 25,3% |
| Ràpid · negres | 94 | 63 67,0% | 8 8,5% | 23 24,5% |
