Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+16 partides des de 2026-09-01
Partides · 582Victòries · 129Taules · 70Derrotes · 383Estàndard · 446Ràpid · 136Blanques · 294Negres · 288
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 582 | 129 22,2% | 70 12,0% | 383 65,8% |
| Total · blanques | 294 | 75 25,5% | 38 12,9% | 181 61,6% |
| Total · negres | 288 | 54 18,8% | 32 11,1% | 202 70,1% |
| Estàndard | 446 | 103 23,1% | 64 14,4% | 279 62,6% |
| Estàndard · blanques | 225 | 61 27,1% | 36 16,0% | 128 56,9% |
| Estàndard · negres | 221 | 42 19,0% | 28 12,7% | 151 68,3% |
| Ràpid | 136 | 26 19,1% | 6 4,4% | 104 76,5% |
| Ràpid · blanques | 69 | 14 20,3% | 2 2,9% | 53 76,8% |
| Ràpid · negres | 67 | 12 17,9% | 4 6,0% | 51 76,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 566Victòries · 127Taules · 67Derrotes · 372Estàndard · 438Ràpid · 128Blanques · 286Negres · 280
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 566 | 127 22,4% | 67 11,8% | 372 65,7% |
| Total · blanques | 286 | 74 25,9% | 36 12,6% | 176 61,5% |
| Total · negres | 280 | 53 18,9% | 31 11,1% | 196 70,0% |
| Estàndard | 438 | 101 23,1% | 61 13,9% | 276 63,0% |
| Estàndard · blanques | 221 | 60 27,2% | 34 15,4% | 127 57,5% |
| Estàndard · negres | 217 | 41 18,9% | 27 12,4% | 149 68,7% |
| Ràpid | 128 | 26 20,3% | 6 4,7% | 96 75,0% |
| Ràpid · blanques | 65 | 14 21,5% | 2 3,1% | 49 75,4% |
| Ràpid · negres | 63 | 12 19,1% | 4 6,4% | 47 74,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 566Victòries · 127Taules · 67Derrotes · 372Estàndard · 438Ràpid · 128Blanques · 286Negres · 280
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 566 | 127 22,4% | 67 11,8% | 372 65,7% |
| Total · blanques | 286 | 74 25,9% | 36 12,6% | 176 61,5% |
| Total · negres | 280 | 53 18,9% | 31 11,1% | 196 70,0% |
| Estàndard | 438 | 101 23,1% | 61 13,9% | 276 63,0% |
| Estàndard · blanques | 221 | 60 27,2% | 34 15,4% | 127 57,5% |
| Estàndard · negres | 217 | 41 18,9% | 27 12,4% | 149 68,7% |
| Ràpid | 128 | 26 20,3% | 6 4,7% | 96 75,0% |
| Ràpid · blanques | 65 | 14 21,5% | 2 3,1% | 49 75,4% |
| Ràpid · negres | 63 | 12 19,1% | 4 6,4% | 47 74,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 566Victòries · 127Taules · 67Derrotes · 372Estàndard · 438Ràpid · 128Blanques · 286Negres · 280
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 566 | 127 22,4% | 67 11,8% | 372 65,7% |
| Total · blanques | 286 | 74 25,9% | 36 12,6% | 176 61,5% |
| Total · negres | 280 | 53 18,9% | 31 11,1% | 196 70,0% |
| Estàndard | 438 | 101 23,1% | 61 13,9% | 276 63,0% |
| Estàndard · blanques | 221 | 60 27,2% | 34 15,4% | 127 57,5% |
| Estàndard · negres | 217 | 41 18,9% | 27 12,4% | 149 68,7% |
| Ràpid | 128 | 26 20,3% | 6 4,7% | 96 75,0% |
| Ràpid · blanques | 65 | 14 21,5% | 2 3,1% | 49 75,4% |
| Ràpid · negres | 63 | 12 19,1% | 4 6,4% | 47 74,6% |
