Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+23 partides des de 2026-09-01
Partides · 281Victòries · 147Taules · 34Derrotes · 100Estàndard · 175Ràpid · 106Blanques · 140Negres · 141
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 281 | 147 52,3% | 34 12,1% | 100 35,6% |
| Total · blanques | 140 | 75 53,6% | 18 12,9% | 47 33,6% |
| Total · negres | 141 | 72 51,1% | 16 11,4% | 53 37,6% |
| Estàndard | 175 | 101 57,7% | 25 14,3% | 49 28,0% |
| Estàndard · blanques | 89 | 52 58,4% | 15 16,9% | 22 24,7% |
| Estàndard · negres | 86 | 49 57,0% | 10 11,6% | 27 31,4% |
| Ràpid | 106 | 46 43,4% | 9 8,5% | 51 48,1% |
| Ràpid · blanques | 51 | 23 45,1% | 3 5,9% | 25 49,0% |
| Ràpid · negres | 55 | 23 41,8% | 6 10,9% | 26 47,3% |
Captura 2026-09-01
+16 partides des de 2026-08-01
Partides · 258Victòries · 135Taules · 29Derrotes · 94Estàndard · 152Ràpid · 106Blanques · 130Negres · 128
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 258 | 135 52,3% | 29 11,2% | 94 36,4% |
| Total · blanques | 130 | 71 54,6% | 16 12,3% | 43 33,1% |
| Total · negres | 128 | 64 50,0% | 13 10,2% | 51 39,8% |
| Estàndard | 152 | 89 58,6% | 20 13,2% | 43 28,3% |
| Estàndard · blanques | 79 | 48 60,8% | 13 16,5% | 18 22,8% |
| Estàndard · negres | 73 | 41 56,2% | 7 9,6% | 25 34,3% |
| Ràpid | 106 | 46 43,4% | 9 8,5% | 51 48,1% |
| Ràpid · blanques | 51 | 23 45,1% | 3 5,9% | 25 49,0% |
| Ràpid · negres | 55 | 23 41,8% | 6 10,9% | 26 47,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 242Victòries · 129Taules · 26Derrotes · 87Estàndard · 145Ràpid · 97Blanques · 122Negres · 120
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 242 | 129 53,3% | 26 10,7% | 87 36,0% |
| Total · blanques | 122 | 68 55,7% | 14 11,5% | 40 32,8% |
| Total · negres | 120 | 61 50,8% | 12 10,0% | 47 39,2% |
| Estàndard | 145 | 87 60,0% | 18 12,4% | 40 27,6% |
| Estàndard · blanques | 76 | 47 61,8% | 11 14,5% | 18 23,7% |
| Estàndard · negres | 69 | 40 58,0% | 7 10,1% | 22 31,9% |
| Ràpid | 97 | 42 43,3% | 8 8,3% | 47 48,5% |
| Ràpid · blanques | 46 | 21 45,7% | 3 6,5% | 22 47,8% |
| Ràpid · negres | 51 | 21 41,2% | 5 9,8% | 25 49,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 242Victòries · 129Taules · 26Derrotes · 87Estàndard · 145Ràpid · 97Blanques · 122Negres · 120
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 242 | 129 53,3% | 26 10,7% | 87 36,0% |
| Total · blanques | 122 | 68 55,7% | 14 11,5% | 40 32,8% |
| Total · negres | 120 | 61 50,8% | 12 10,0% | 47 39,2% |
| Estàndard | 145 | 87 60,0% | 18 12,4% | 40 27,6% |
| Estàndard · blanques | 76 | 47 61,8% | 11 14,5% | 18 23,7% |
| Estàndard · negres | 69 | 40 58,0% | 7 10,1% | 22 31,9% |
| Ràpid | 97 | 42 43,3% | 8 8,3% | 47 48,5% |
| Ràpid · blanques | 46 | 21 45,7% | 3 6,5% | 22 47,8% |
| Ràpid · negres | 51 | 21 41,2% | 5 9,8% | 25 49,0% |
