Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+13 partides des de 2026-09-01
Partides · 34Victòries · 21Taules · 2Derrotes · 11Estàndard · 14Ràpid · 20Blanques · 17Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 34 | 21 61,8% | 2 5,9% | 11 32,4% |
| Total · blanques | 17 | 12 70,6% | 0 0,0% | 5 29,4% |
| Total · negres | 17 | 9 52,9% | 2 11,8% | 6 35,3% |
| Estàndard | 14 | 8 57,1% | 0 0,0% | 6 42,9% |
| Estàndard · blanques | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Estàndard · negres | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Ràpid | 20 | 13 65,0% | 2 10,0% | 5 25,0% |
| Ràpid · blanques | 10 | 8 80,0% | 0 0,0% | 2 20,0% |
| Ràpid · negres | 10 | 5 50,0% | 2 20,0% | 3 30,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 21Victòries · 13Taules · 2Derrotes · 6Estàndard · 8Ràpid · 13Blanques · 10Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 21 | 13 61,9% | 2 9,5% | 6 28,6% |
| Total · blanques | 10 | 7 70,0% | 0 0,0% | 3 30,0% |
| Total · negres | 11 | 6 54,6% | 2 18,2% | 3 27,3% |
| Estàndard | 8 | 5 62,5% | 0 0,0% | 3 37,5% |
| Estàndard · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
| Ràpid | 13 | 8 61,5% | 2 15,4% | 3 23,1% |
| Ràpid · blanques | 6 | 5 83,3% | 0 0,0% | 1 16,7% |
| Ràpid · negres | 7 | 3 42,9% | 2 28,6% | 2 28,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 21Victòries · 13Taules · 2Derrotes · 6Estàndard · 8Ràpid · 13Blanques · 10Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 21 | 13 61,9% | 2 9,5% | 6 28,6% |
| Total · blanques | 10 | 7 70,0% | 0 0,0% | 3 30,0% |
| Total · negres | 11 | 6 54,6% | 2 18,2% | 3 27,3% |
| Estàndard | 8 | 5 62,5% | 0 0,0% | 3 37,5% |
| Estàndard · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
| Ràpid | 13 | 8 61,5% | 2 15,4% | 3 23,1% |
| Ràpid · blanques | 6 | 5 83,3% | 0 0,0% | 1 16,7% |
| Ràpid · negres | 7 | 3 42,9% | 2 28,6% | 2 28,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 21Victòries · 13Taules · 2Derrotes · 6Estàndard · 8Ràpid · 13Blanques · 10Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 21 | 13 61,9% | 2 9,5% | 6 28,6% |
| Total · blanques | 10 | 7 70,0% | 0 0,0% | 3 30,0% |
| Total · negres | 11 | 6 54,6% | 2 18,2% | 3 27,3% |
| Estàndard | 8 | 5 62,5% | 0 0,0% | 3 37,5% |
| Estàndard · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
| Ràpid | 13 | 8 61,5% | 2 15,4% | 3 23,1% |
| Ràpid · blanques | 6 | 5 83,3% | 0 0,0% | 1 16,7% |
| Ràpid · negres | 7 | 3 42,9% | 2 28,6% | 2 28,6% |
