Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+16 partides des de 2026-09-01
Partides · 1063Victòries · 630Taules · 193Derrotes · 240Estàndard · 503Ràpid · 560Blanques · 550Negres · 513
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1063 | 630 59,3% | 193 18,2% | 240 22,6% |
| Total · blanques | 550 | 338 61,5% | 97 17,6% | 115 20,9% |
| Total · negres | 513 | 292 56,9% | 96 18,7% | 125 24,4% |
| Estàndard | 503 | 292 58,1% | 101 20,1% | 110 21,9% |
| Estàndard · blanques | 266 | 156 58,7% | 57 21,4% | 53 19,9% |
| Estàndard · negres | 237 | 136 57,4% | 44 18,6% | 57 24,1% |
| Ràpid | 560 | 338 60,4% | 92 16,4% | 130 23,2% |
| Ràpid · blanques | 284 | 182 64,1% | 40 14,1% | 62 21,8% |
| Ràpid · negres | 276 | 156 56,5% | 52 18,8% | 68 24,6% |
Captura 2026-09-01
+25 partides des de 2026-08-01
Partides · 1047Victòries · 619Taules · 189Derrotes · 239Estàndard · 496Ràpid · 551Blanques · 543Negres · 504
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1047 | 619 59,1% | 189 18,1% | 239 22,8% |
| Total · blanques | 543 | 334 61,5% | 94 17,3% | 115 21,2% |
| Total · negres | 504 | 285 56,6% | 95 18,9% | 124 24,6% |
| Estàndard | 496 | 287 57,9% | 99 20,0% | 110 22,2% |
| Estàndard · blanques | 263 | 155 58,9% | 55 20,9% | 53 20,2% |
| Estàndard · negres | 233 | 132 56,7% | 44 18,9% | 57 24,5% |
| Ràpid | 551 | 332 60,3% | 90 16,3% | 129 23,4% |
| Ràpid · blanques | 280 | 179 63,9% | 39 13,9% | 62 22,1% |
| Ràpid · negres | 271 | 153 56,5% | 51 18,8% | 67 24,7% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 1022Victòries · 598Taules · 188Derrotes · 236Estàndard · 496Ràpid · 526Blanques · 531Negres · 491
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1022 | 598 58,5% | 188 18,4% | 236 23,1% |
| Total · blanques | 531 | 324 61,0% | 93 17,5% | 114 21,5% |
| Total · negres | 491 | 274 55,8% | 95 19,4% | 122 24,9% |
| Estàndard | 496 | 287 57,9% | 99 20,0% | 110 22,2% |
| Estàndard · blanques | 263 | 155 58,9% | 55 20,9% | 53 20,2% |
| Estàndard · negres | 233 | 132 56,7% | 44 18,9% | 57 24,5% |
| Ràpid | 526 | 311 59,1% | 89 16,9% | 126 24,0% |
| Ràpid · blanques | 268 | 169 63,1% | 38 14,2% | 61 22,8% |
| Ràpid · negres | 258 | 142 55,0% | 51 19,8% | 65 25,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1014Victòries · 592Taules · 186Derrotes · 236Estàndard · 496Ràpid · 518Blanques · 527Negres · 487
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1014 | 592 58,4% | 186 18,3% | 236 23,3% |
| Total · blanques | 527 | 321 60,9% | 92 17,5% | 114 21,6% |
| Total · negres | 487 | 271 55,7% | 94 19,3% | 122 25,1% |
| Estàndard | 496 | 287 57,9% | 99 20,0% | 110 22,2% |
| Estàndard · blanques | 263 | 155 58,9% | 55 20,9% | 53 20,2% |
| Estàndard · negres | 233 | 132 56,7% | 44 18,9% | 57 24,5% |
| Ràpid | 518 | 305 58,9% | 87 16,8% | 126 24,3% |
| Ràpid · blanques | 264 | 166 62,9% | 37 14,0% | 61 23,1% |
| Ràpid · negres | 254 | 139 54,7% | 50 19,7% | 65 25,6% |
