Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+41 partides des de 2026-09-01
Partides · 1173Victòries · 553Taules · 240Derrotes · 380Estàndard · 362Ràpid · 811Blanques · 591Negres · 582
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1173 | 553 47,1% | 240 20,5% | 380 32,4% |
| Total · blanques | 591 | 291 49,2% | 118 20,0% | 182 30,8% |
| Total · negres | 582 | 262 45,0% | 122 21,0% | 198 34,0% |
| Estàndard | 362 | 141 39,0% | 121 33,4% | 100 27,6% |
| Estàndard · blanques | 184 | 77 41,9% | 63 34,2% | 44 23,9% |
| Estàndard · negres | 178 | 64 36,0% | 58 32,6% | 56 31,5% |
| Ràpid | 811 | 412 50,8% | 119 14,7% | 280 34,5% |
| Ràpid · blanques | 407 | 214 52,6% | 55 13,5% | 138 33,9% |
| Ràpid · negres | 404 | 198 49,0% | 64 15,8% | 142 35,2% |
Captura 2026-09-01
+18 partides des de 2026-08-01
Partides · 1132Victòries · 528Taules · 236Derrotes · 368Estàndard · 352Ràpid · 780Blanques · 570Negres · 562
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1132 | 528 46,6% | 236 20,9% | 368 32,5% |
| Total · blanques | 570 | 275 48,3% | 116 20,4% | 179 31,4% |
| Total · negres | 562 | 253 45,0% | 120 21,4% | 189 33,6% |
| Estàndard | 352 | 138 39,2% | 118 33,5% | 96 27,3% |
| Estàndard · blanques | 179 | 74 41,3% | 62 34,6% | 43 24,0% |
| Estàndard · negres | 173 | 64 37,0% | 56 32,4% | 53 30,6% |
| Ràpid | 780 | 390 50,0% | 118 15,1% | 272 34,9% |
| Ràpid · blanques | 391 | 201 51,4% | 54 13,8% | 136 34,8% |
| Ràpid · negres | 389 | 189 48,6% | 64 16,5% | 136 35,0% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 1114Victòries · 518Taules · 232Derrotes · 364Estàndard · 343Ràpid · 771Blanques · 561Negres · 553
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1114 | 518 46,5% | 232 20,8% | 364 32,7% |
| Total · blanques | 561 | 273 48,7% | 112 20,0% | 176 31,4% |
| Total · negres | 553 | 245 44,3% | 120 21,7% | 188 34,0% |
| Estàndard | 343 | 134 39,1% | 114 33,2% | 95 27,7% |
| Estàndard · blanques | 174 | 73 42,0% | 58 33,3% | 43 24,7% |
| Estàndard · negres | 169 | 61 36,1% | 56 33,1% | 52 30,8% |
| Ràpid | 771 | 384 49,8% | 118 15,3% | 269 34,9% |
| Ràpid · blanques | 387 | 200 51,7% | 54 14,0% | 133 34,4% |
| Ràpid · negres | 384 | 184 47,9% | 64 16,7% | 136 35,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1105Victòries · 516Taules · 227Derrotes · 362Estàndard · 334Ràpid · 771Blanques · 556Negres · 549
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1105 | 516 46,7% | 227 20,5% | 362 32,8% |
| Total · blanques | 556 | 271 48,7% | 110 19,8% | 175 31,5% |
| Total · negres | 549 | 245 44,6% | 117 21,3% | 187 34,1% |
| Estàndard | 334 | 132 39,5% | 109 32,6% | 93 27,8% |
| Estàndard · blanques | 169 | 71 42,0% | 56 33,1% | 42 24,9% |
| Estàndard · negres | 165 | 61 37,0% | 53 32,1% | 51 30,9% |
| Ràpid | 771 | 384 49,8% | 118 15,3% | 269 34,9% |
| Ràpid · blanques | 387 | 200 51,7% | 54 14,0% | 133 34,4% |
| Ràpid · negres | 384 | 184 47,9% | 64 16,7% | 136 35,4% |
