Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 28Victòries · 6Taules · 4Derrotes · 18Estàndard · 17Ràpid · 11Blanques · 14Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 28 | 6 21,4% | 4 14,3% | 18 64,3% |
| Total · blanques | 14 | 4 28,6% | 1 7,1% | 9 64,3% |
| Total · negres | 14 | 2 14,3% | 3 21,4% | 9 64,3% |
| Estàndard | 17 | 6 35,3% | 3 17,7% | 8 47,1% |
| Estàndard · blanques | 8 | 4 50,0% | 1 12,5% | 3 37,5% |
| Estàndard · negres | 9 | 2 22,2% | 2 22,2% | 5 55,6% |
| Ràpid | 11 | 0 0,0% | 1 9,1% | 10 90,9% |
| Ràpid · blanques | 6 | 0 0,0% | 0 0,0% | 6 100,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 0 0,0% | 1 20,0% | 4 80,0% |
Captura 2026-09-01
+4 partides des de 2026-08-01
Partides · 18Victòries · 2Taules · 2Derrotes · 14Estàndard · 7Ràpid · 11Blanques · 9Negres · 9
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 18 | 2 11,1% | 2 11,1% | 14 77,8% |
| Total · blanques | 9 | 1 11,1% | 1 11,1% | 7 77,8% |
| Total · negres | 9 | 1 11,1% | 1 11,1% | 7 77,8% |
| Estàndard | 7 | 2 28,6% | 1 14,3% | 4 57,1% |
| Estàndard · blanques | 3 | 1 33,3% | 1 33,3% | 1 33,3% |
| Estàndard · negres | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Ràpid | 11 | 0 0,0% | 1 9,1% | 10 90,9% |
| Ràpid · blanques | 6 | 0 0,0% | 0 0,0% | 6 100,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 0 0,0% | 1 20,0% | 4 80,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 14Victòries · 2Taules · 2Derrotes · 10Estàndard · 7Ràpid · 7Blanques · 7Negres · 7
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 14 | 2 14,3% | 2 14,3% | 10 71,4% |
| Total · blanques | 7 | 1 14,3% | 1 14,3% | 5 71,4% |
| Total · negres | 7 | 1 14,3% | 1 14,3% | 5 71,4% |
| Estàndard | 7 | 2 28,6% | 1 14,3% | 4 57,1% |
| Estàndard · blanques | 3 | 1 33,3% | 1 33,3% | 1 33,3% |
| Estàndard · negres | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Ràpid | 7 | 0 0,0% | 1 14,3% | 6 85,7% |
| Ràpid · blanques | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 0 0,0% | 1 33,3% | 2 66,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 14Victòries · 2Taules · 2Derrotes · 10Estàndard · 7Ràpid · 7Blanques · 7Negres · 7
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 14 | 2 14,3% | 2 14,3% | 10 71,4% |
| Total · blanques | 7 | 1 14,3% | 1 14,3% | 5 71,4% |
| Total · negres | 7 | 1 14,3% | 1 14,3% | 5 71,4% |
| Estàndard | 7 | 2 28,6% | 1 14,3% | 4 57,1% |
| Estàndard · blanques | 3 | 1 33,3% | 1 33,3% | 1 33,3% |
| Estàndard · negres | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Ràpid | 7 | 0 0,0% | 1 14,3% | 6 85,7% |
| Ràpid · blanques | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 0 0,0% | 1 33,3% | 2 66,7% |
