Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 610Victòries · 289Taules · 109Derrotes · 212Estàndard · 555Ràpid · 55Blanques · 316Negres · 294
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 610 | 289 47,4% | 109 17,9% | 212 34,8% |
| Total · blanques | 316 | 157 49,7% | 60 19,0% | 99 31,3% |
| Total · negres | 294 | 132 44,9% | 49 16,7% | 113 38,4% |
| Estàndard | 555 | 259 46,7% | 105 18,9% | 191 34,4% |
| Estàndard · blanques | 291 | 146 50,2% | 58 19,9% | 87 29,9% |
| Estàndard · negres | 264 | 113 42,8% | 47 17,8% | 104 39,4% |
| Ràpid | 55 | 30 54,6% | 4 7,3% | 21 38,2% |
| Ràpid · blanques | 25 | 11 44,0% | 2 8,0% | 12 48,0% |
| Ràpid · negres | 30 | 19 63,3% | 2 6,7% | 9 30,0% |
Captura 2026-09-01
+16 partides des de 2026-08-01
Partides · 601Victòries · 285Taules · 106Derrotes · 210Estàndard · 546Ràpid · 55Blanques · 312Negres · 289
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 601 | 285 47,4% | 106 17,6% | 210 34,9% |
| Total · blanques | 312 | 154 49,4% | 60 19,2% | 98 31,4% |
| Total · negres | 289 | 131 45,3% | 46 15,9% | 112 38,8% |
| Estàndard | 546 | 255 46,7% | 102 18,7% | 189 34,6% |
| Estàndard · blanques | 287 | 143 49,8% | 58 20,2% | 86 30,0% |
| Estàndard · negres | 259 | 112 43,2% | 44 17,0% | 103 39,8% |
| Ràpid | 55 | 30 54,6% | 4 7,3% | 21 38,2% |
| Ràpid · blanques | 25 | 11 44,0% | 2 8,0% | 12 48,0% |
| Ràpid · negres | 30 | 19 63,3% | 2 6,7% | 9 30,0% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 585Victòries · 278Taules · 104Derrotes · 203Estàndard · 530Ràpid · 55Blanques · 303Negres · 282
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 585 | 278 47,5% | 104 17,8% | 203 34,7% |
| Total · blanques | 303 | 149 49,2% | 59 19,5% | 95 31,4% |
| Total · negres | 282 | 129 45,7% | 45 16,0% | 108 38,3% |
| Estàndard | 530 | 248 46,8% | 100 18,9% | 182 34,3% |
| Estàndard · blanques | 278 | 138 49,6% | 57 20,5% | 83 29,9% |
| Estàndard · negres | 252 | 110 43,7% | 43 17,1% | 99 39,3% |
| Ràpid | 55 | 30 54,6% | 4 7,3% | 21 38,2% |
| Ràpid · blanques | 25 | 11 44,0% | 2 8,0% | 12 48,0% |
| Ràpid · negres | 30 | 19 63,3% | 2 6,7% | 9 30,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 576Victòries · 273Taules · 103Derrotes · 200Estàndard · 521Ràpid · 55Blanques · 299Negres · 277
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 576 | 273 47,4% | 103 17,9% | 200 34,7% |
| Total · blanques | 299 | 148 49,5% | 58 19,4% | 93 31,1% |
| Total · negres | 277 | 125 45,1% | 45 16,3% | 107 38,6% |
| Estàndard | 521 | 243 46,6% | 99 19,0% | 179 34,4% |
| Estàndard · blanques | 274 | 137 50,0% | 56 20,4% | 81 29,6% |
| Estàndard · negres | 247 | 106 42,9% | 43 17,4% | 98 39,7% |
| Ràpid | 55 | 30 54,6% | 4 7,3% | 21 38,2% |
| Ràpid · blanques | 25 | 11 44,0% | 2 8,0% | 12 48,0% |
| Ràpid · negres | 30 | 19 63,3% | 2 6,7% | 9 30,0% |
